Znáte ponča pro vodní sporty?

Milujete vodní hrátky a vodní sportovní aktivity? Pak by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět ponča na vodní sporty. Jsou příjemná a dokonale nahradí ručníky či osušky. Kromě toho vám usnadní převlékání z mokrých plavek nebo neoprenu.

Jaké výhody nabízejí ponča na vodní sporty?

Ponča představují multifunkční pomocníky pro vodní sporty i pro posezení u vody. Pončo využijete třeba i před tréninkem nebo po něm. Využijete jej během převlékání z mokrých plavek, plavecké kombinézy nebo neoprenu.

Navíc vypadá rozhodně lépe než ručníky. V nabídce naleznete barevná ponča i ponča jednobarevná. Vychytávku pak představuje pončo s kapucí, která ochrání vaše vlasy. Pokud bude kapuce stahovací, ochrání vás i proti větru.

Většina modelů má volný střih, je tedy vhodnou volbou pro muže i ženy. Pořídit si však můžete i klasické dámské pončo nebo pánské pončo a k dostání je i dětské pončo. Jeho příjemných vlastností si tedy může užívat celá rodina.

Jednotlivé modely se vyrábějí z velmi příjemného a savého materiálu. Díky tomu, že jej můžete využít jako šikovnou záštitu během převlékání, nemusíte nikde hledat nějaký soukromý koutek.

Pončo funguje i jako účinná ochrana proti prochladnutí. Udrží tělo v teple nejen před, ale i po sportovním výkonu nebo po koupeli.

Klasické osušky se již, při sportovních aktivitách, téměř neobjevují. Nahradila je ručníková ponča pro vodní sporty. Důvodem je jejich měkkost, hebkost a dokonalá savost. Navíc v žádném případě nebrání pohybu a bonusem je i jejich skvělý vzhled. Většina modelů má délku po kolena, díky tomu chrání před chladem nejen tělo, ale i nohy.

Pončo vám nikdy nesklouzne z ramenou a nemusíte jej zavazovat. Některé modely jsou opatřené, v přední části, prostornou kapsou, kam můžete schovat třeba prochladlé ruce.

Pončo pro všechny členy rodiny

S pončem může k vodě vyrazit celá rodina. K dostání jsou totiž jak ponča pánská, tak i dámská a dětská. Vybrat si můžete také různé barvy nebo designy. U dětí jsou oblíbená dětská ponča s pohádkovými postavičkami nebo filmovými hrdiny. Díky tomu, že dobře drží na těle a neklouže, nemusíte se obávat, že jej někde malý neposeda ztratí.

Tipy pro vás

Pončo však nemusí nahrazovat jen ručník. Lze jej použít jako dostatečnou ochranu těla i hlavy proti žhavému slunci. Můžete jej obléknout na večerní procházku, kdy už nehřejí sluneční paprsky. Dokonale nahradí mikinu nebo lehký svetřík. Nahradí vám župan, a to jak na pláži, tak i doma, třeba na zahradě u bazénu. Použít jej můžete i po večerní sprše.

Milujete večerní posezení na zahradě, balkonu nebo terase? Pončo vám zabrání prochladnout. Pončo tedy použijete nejen na pláži, u rybníka nebo na zahradě. Pokud často vyjíždíte do přírody, snadno jej zabalíte do svého zavazadla.

Jedná se o multifunkční doplněk, který by rozhodně neměl chybět v žádném šatníku. Vyzkoušejte stylová ponča značky Mystic, která jsou navržena speciálně pro fanoušky vodních sportů. Najdete je přímo u výhradního dovozce – Mysticstore.cz.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *