Že nemáte žádnou koženou kabelku? Napravte to co nejdříve

Kožené kabelky se vyrábí od prastarých věků. Naši dávní předkové moc dobře věděli, že jim kůže poslouží mnoho let, byla pro ně dostupná, ručně zpracovatelná a šikovné ženy i muži s ní uměli ve volném čase doslova kouzlit. Obliba kožené kabelky ruční výroby přetrvala až do současnosti. Možná si pamatujete kabelku po prababičce, kterou teď používá vaše matka, ale stále je hezká, zachovalá. Možná jste zahlédla krásné kabelky české výroby ve výkladní skříni či na internetu a uvažujete o koupi některé z nich. Vězte, že koženou kabelku by měla mít doma každá z nás, protože jde o doplněk, který se hodí k mnoha příležitostem, outfitům, k mladým i starším uživatelům.

Podle vašich potřeb i vkusu

Všichni potřebujeme tu a tam obléknout rozdílné oblečení, obout různé typy obuvi, učesat si jiný účes… a stejně tak jsou různé dny či příležitosti, pro které saháme po různých kabelkách. Předností kůže je pevnost, a tak ať už si koupíte menší či větší model, vydrží mnohé. Vybrat si můžete mezi prostornými typy vhodnými pro maminky dětí, které do kabelky potřebují uschovat kde co, nebo se s ní vydávají na nákup. Výborné a oblíbené jsou dámské kožené kabelky přes rameno. Tyto používají mladší i starší ročníky žen i mužů a dá se říci, že patří k ležérní módě, která sluší všem, starší pak činí mladšími. Říká se jim také crossbody – z angličtiny lze přeložit jako „přes tělo“.

Volit můžete z mnoha barevných provedení, ale také povrchové úpravy, druhu kůže… Oblíbenost v posledních letech stoupla u klasických typů z hovězí leštěné kůže. Navíc, pořídíte-li si ve stejné barvě i kožené boty, budete mít dokonalý pár, který využijete pro všední i sváteční dny. Stačí jen vybrat vhodný outfit, kožené kabelky a obuv se pak hodí takřka k čemukoli.

I ti, kdo chodí na střední či vysokou školu se v posledních letech uchylují ke kůži. Už jste viděli kožené batohy na zádech náctiletých? Společně s barevnými podkolenkami slečen, mikinou s kapucí u kluků či podzimní bundou v zemitých odstínech je takový batoh zajímavý, krásný a velmi vyniká.

Podpořte české výrobce

Kabelky česká výroba přináší mnoho let. Stále můžeme najít kvalitní výrobce kožených kabelek, kteří při zpracování a výrobě vdechují výrobkům ducha. K takovým patří i Atelier Věžička. Kabelky pro pány i dámy vyrábí s láskou a je to na nich znát. Kvalitní zpracování, osobitý přístup, elegance, originalita… Prohlédnete-li si jejich nabídku, určitě si vyberete. Navíc, pokud vaše objednávka přesáhne hodnotu 2 000 Kč, poštovné a balné budete mít zdarma. Vyberte batoh, kabelku nebo něco jiné své rodině, přátelům a udělejte jim radost kvalitním, originálním dárkem, který s nimi bude sdílet velký kus života.

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *