Vydáte se na zkušenou do zahraničí? Nebo zkusíte intenzivní jazykový kurz v Česku?


Prázdniny jsou ideální příležitostí k vylepšení jazykových dovedností. Vysokoškolským studentům ubudou starosti se školou, Praha i Brno se vylidní a rodiče nebudou muset každý den po příchodu z práce řešit, zda mají děti napsané úkoly. Prostě a jednoduše, letní prázdniny jsou skvělou dobou pro sebevzdělávání – třeba pro zlepšení svých jazykových dovedností.

Na učení jazyků není nikdy pozdě. A nikdy jich neumíte tolik a tak dobře, aby již nebylo dále nic ke zlepšování. Takže co by se hodilo vám? Zlepšit angličtinu? Nebo se naučit nějaký další jazyk, protože angličtina už v dnešním světě rozhodně nestačí?

Vydejte se na zkušenou do světa

Nejvíce se naučíte, když vás hodí do vody a budete muset plavat. Jazykové kurzy v zahraničí jsou v posledních letech velmi oblíbeným způsobem studia. Něco při nich zažijete, poznáte spoustu zajímavých lidí, a ještě vylepšíte jazyk. Zas tak šíleně drahé nejsou, přesvědčte se třeba tady: https://www.jazykovekurzypraha.cz. Pokud však budete srovnávat nabídky několika jazykových škol, dobře se dívejte, co všechno je v ceně (zda je zahrnuto ubytování a jídlo).

Zapište si intenzivní kurz doma

Jestli je pro vás kurz v zahraničí příliš drahý, zaměřte se na intenzivní jazykové kurzy, které nabízí každá dobrá jazyková škola Praha, Brno a další. Budete se učit denně od rána do večera třeba týden v kuse, což je daleko efektivnější, než když docházíte na jednu hodinu týdně. Na intenzivních kurzech se navíc vytváří daleko lepší atmosféra, snadněji se skamarádíte se spolužáky i lektorem.

Nebo se přihlaste na klasický kurz

Pro ženy, které se musí starat o rodinu, je často naprosto nereálné odjet na čtrnáct dní do zahraničí či každý den od rána do večera docházet na intenzivní kurz. V takovém případě si prostě zapište klasické hodiny, na ty se chvilka určitě najde. Děti pohlídá manžel i tchyně. Protože víte, jak to je. Na mateřské dovolené mozek snadno zakrní, tak mu to nesmíte dovolit!

V Praze můžeme jedině doporučit jazykovou školu Britannika působící od roku 2009. Ročně u nich absolvuje kurzy cca 1300 studentů, a to z řad školáků, dospělých i důchodců. Nikdo z nich se díky různorodým aktivitám, poslechům, čtením a fascinujícím videomateriálům BBC a National Geographic nenudí. Navíc si můžete vybrat z 10 světových jazyků, konverzačních kurzů, obchodních, specializovaných nebo všeobecných hodin. Konkrétní nabídku má tato jazyková škola Praha 2 zveřejněnou na svém webu. Tak neváhejte a učte se! Kvůli snadnějšímu cestování, lepší práci, tomu, abyste jednou mohla pomáhat dětem s úkoly do angličtiny. Každý si musí najít svou motivaci.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *