Úspěšný teambuilding si žádá skvělou zábavu


Každoročně pořádá spousta společností teambuilding, aby podpořili kolegiálnost zaměstnanců, utužily se vztahy napříč společností a jejími jednotlivými odděleními, zaměstnanci se poznali lépe či jinak, než je možné v zaměstnání… Zaměstnavatelé vědí, že investovat do takovýchto akcí se vyplácí, zaměstnanci si odpočinou, zasmějí se a v práci pak fungují lépe, jsou výkonnější, investice se vrátí v podobě kvalitně vykonávané práce, zaměstnanci šíří dobré o společnosti dobré zvěsti.

Jestliže i vy patříte k firmám, které se rozhodli uspořádat první či další teambuilding, měli byste vybrat ideální místo, kde se bude pořádat, vhodnou dobu, zajistit skvělou zábavu, jídlo a pití.

Zábava venku či v interiéru?

Jestliže potřebujete pronajmout atrakci, pomohou vám webové stránky zabavnaprodukce.cz. Najdete tady dostatek atrakcí, které jsou vhodné pro umístění ven i do interiéru. Důležité je i to, že budete mít bohatý výběr z atrakcí, které jsou vhodné spíše pro muže, atrakcí spíše pro ženy, ale i těch, které pobaví obě pohlaví.

K velmi oblíbeným patří kupříkladu simulátory. Dospělí se budou moci na pár minut stát pilotem formule 1, řídit motorku a další.

Venkovní akce je dobré obohatit o atrakce, které umožní týmovou práci a soutěžení. Sportovní vyžití má ráda většina lidí, skvělé je, když nabídnete činnost, kterou zaměstnanci s dobrou pravděpodobností ještě nezkusili. Co třeba střelba kuší, nebo lukostřelba? Vrátíte se do časů minulých a budete moci vyzkoušet svou mušku, trefit do připravené terčovnice.

K pobavení uvnitř můžete objednat kupříkladu rodeo elektrický býk. Máte-li rádi techniku, vyzkoušejte laserové střelnice. Jsou vhodné pro 3 – 10 hráčů, záleží, který typ zvolíte. Vnitřní zábavu rozproudí i stolní vzdušný hokej.

Nečekejte a rezervujte si atrakce, které vás zaujmou co nejdříve. Budete mít jistotu, že si je nevypůjčí někdo před vámi a připravíte pro celou společnost teambuildingovou akci, na kterou budou všichni rádi a dlouho vzpomínat.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *