Uchovejte si vzpomínky tak, aby vám nevybledli. Vsaďte na fotoknihy.

Jistě už jste měli tu příležitost poznat fotoknihy alespoň z doslechu od vašich kamarádek, přátel, či rodiny. Stávají se totiž stále populárnějšími jak u rodin s dětmi, které se nemohou nabažit fotografií svých ratolestí, tak u zamilovaných párů i osob cestujících a fotících krásy světa.b4s2Fotokniha přináší mnohem lepší možnosti, než klasické fotoalbum nebo ukládání fotek do složek v počítači. Objevte i vy její kouzlo a poznejte, že jde o funkční a hezkou věc, kterou si budete chtít také pořídit.

Fotokniha přesně dle vašeho vkusu

Díky online editorům pro tvorbu fotoknih si můžete z vlastních fotografií vytvořit fotoknihu, jež bude splňovat všechny vaše představy a potřeby. Právě nedávno byl spuštěn online editor k vytvoření fotoknihy na webových stránkách fotoknizky.cz.

Využít se dá velké množství originálních šablon v mnoha stylech a tak si vyberete, ať už chce, aby fotokniha působila hravě, elegantně, netradičně či třeba ve starém stylu. Celý editor je velmi jednoduchý a porozumí mu i člověk, jež není technicky zaměřen.

Velkou předností je i to, že jakmile fotoknihu sestavíte a bude plně dle vašich představ, společnost vám ji vytiskne s využitím profesionálních tiskových strojů na kvalitní lesklý fotopapír. Dodávka je rychlá, za pár dnů si budete moci fotky prohlížet osobně v pohodlí domova.b12s2

Cenová dostupnost i námět na dárek

Neodradí vás jistě ani cena, fotoknihy jsou totiž k dispozici již za 399 Kč. Navíc jestliže najdete u konkurence nižší cenu, stačí společnost Fotoknížky s.r.o. kontaktovat a informovat je o tom.

Zároveň se dá použít jako hezký a zajímavý dárek pro někoho, na kom vám záleží. Ať už jako dárek po svatbě pro kamarádku, kterým ji hodně překvapíte, nebo k Vánocům pro babičku, vaše rodiče či celkově jako rodinný dárek k zvláštní příležitosti, jublieu.

Fotoknížky vnesou řád do vašich vzpomínek, jsou velmi příjemné, vzhledově povedené a neměly by chybět v žádné rodině.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *