Trápí vás stav vašich vlasů? Vlasový aktivátor dodá vaší kštici vše potřebné

Vlasové hnojivo
Vlasové hnojivo

Řídnutí vlasů, jejich špatná kvalita a nadměrné vypadávání trápí mnoho mužů i žen. Na vině může být několik faktorů, například stres, hormonální výkyvy, infekce, nešetrná péče nebo nedostatky ve výživě. Podpořit růst vlasů a jejich pevnost můžete dodáním stavebních prvků, které vlasy nezbytně potřebují. K nim patří například síra a křemík. Jak tyto prvky vlasům dodat? Zkuste vlasové hnojivo, které s vaší kšticí dokáže divy.

O vlasy je potřeba se starat především zevnitř

Vlasový aktivátor je vlastně takovým „vlasovým hnojivem“. Jedná se o tablety, nikoliv šampony nebo různé vodičky. Jakkoliv se o vaše vlasy staráte zevně, není to nic proti tomu, když jim dodáte zevnitř vše, co pro svoji existenci potřebují. Tato novinka v péči o vlasy obsahuje především aminokyseliny, křemík a síru. Nechybí zinek, biotin a kyselina pantothenová. Jedná se o doplněk stravy, který působí pozitivně nejen na posílení růstu vlasů, ale také na zdraví pokožky a nehtů.

Krásnější vlasy, nehty i pokožka

Díky vlasovému hnojivu nemusíte nic aplikovat na vlasy nebo na pokožku. Stačí si dvakrát denně vzít tabletu a zapít ji vodou. Výsledek samozřejmě neuvidíte okamžitě, je potřeba pár týdnů. Určitě ale změny oceníte. Kdo by nechtěl mít pevnější a zářivější pokožku, netřepivé nehty a krásnou hřívu zdravých vlasů? Jsou to věci, které vidí naše okolí na první pohled a které se na našem vzhledu významně podílejí.

Darujte vlasové hnojivo vašim blízkým

Krásné vlasy netouží mít jen ženy. I muži si na své kštici dávají záležet, a pokud řídne, jsou z toho mnohdy nešťastní. Vlasové hnojivo je skvělým dárkem pro každého. Pozor by si měly dát těhotné a kojící ženy, pro ty přípravek vhodný není. Po skončení kojení jej ale určitě ocení, protože jim pomůže dát vlasy zase do pořádku po období, které je pro celé tělo velmi náročné.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *