Svatební přípravy vrcholí

Jarní období pomalu nastává. Rovněž se blíží čas, kdy si mnoho párů řekne své „ano“. Patříte mezi ně? Prostudujte si služby, které vám usnadní celé hektické období, a inspirujte se možnostmi, jež vám váš den D udělají ještě krásnější.

Svatební web jako alternativa pozvánek

Moderní technologie ovlivňují všechny sféry našeho života, svatby nevyjímaje. Víte, že si dnes snadno zařídite svatební web? Bude originální pozvánkou na váš velký den. S vašimi blízkými se podělíte o příběh vztahu, který se brzy zpečetí svatebním slibem. Přiřaďte fotogalerii, jež učiní vaše svatební oznámení barvitějším. Na webové stránce se pozvaní hosté dozví vše. Od lokace přes dress code až po různé změny a připomínky. Jedná se o interaktivní formu klasické pozvánky, která vám usnadní celé svatební přípravy. Pokud například proběhne nějaká změna, nebudete muset všechny obvolávat, bude stačit tzv. zavěsit informaci na web. Tvorba webových stránek zabere jen pár minut, posléze je můžete odkudkoli editovat.

Stylový svatební dárek

Od inspirace ke svatebním oznámením se přesuneme k dalšímu trendu, tentokrát z oblasti módní. Jedná se o stylové dámské župany. Na dámských rozlučkách se svobodou budoucí nevěsta a její kamarádky doma, nebo v hotelu tráví noc stylově v saténových županech. Na zádech mají napsaná svá jména, nevěsta může mít Mrs. Svatební župany mohou být i skvělým darem pro ženu. Když muž neví, jakou pozornost koupit, lze si vybrat z mnoha barev, větší či menší intenzity lesku. Dámský župan si novomanželka může nechat ve svém šatníku jako památku na svůj velký den, nebo jej může běžně nosit. Model je skladný, lehký a praktický, tudíž se hodí i na dovolené. Díky elegantnímu vzhledu ho klidně oblékněte na neformální příležitosti, například na grilovačku na zahradě s přáteli.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *