Svatba na jižní Moravě se vším všudy

Každý pár sní o tom, aby jejich svatba byla nezapomenutelným zážitkem, a to nejen pro samotné novomanžele, ale také pro rodiny a hosty. Jižní Morava je pro tyto účely naprosto ideálním místem. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Historické baroko a chutné víno

V srdci jižní Moravy, konkrétně pod Pálavou, se nachází Vinařský dvůr na faře v Ivani. Důvodů, proč si slíbit věrnost právě na tomto místě, je několik. Hned na začátek je třeba zmínit romantickou atmosféru lokality. Kromě toho je dvůr postaven v historickém barokním stylu, což v lidech přímo vyvolává jakýsi kouzelný dojem. Jen si to zkuste představit, jak se kolem vás táhnou nekonečné vinice a vy, obklopeni dechberoucí krásou dané krajiny, říkáte své drahé polovičce „ano“. Svatba na jižní Moravě je rozhodně něčím, na co budete s láskou vzpomínat ještě dlouho poté.
Součástí fary je samozřejmě možnost ubytování pro všechny zúčastněné. S pořádáním svateb má personál bohaté zkušenosti, tudíž si můžete být jistí tím, že zažijete neopakovatelné chvíle. Slíbit věrnost si mohou manželé přímo ve farské zahradě, dále taktéž mezi vinicemi. Jestliže toužíte spíše po svatbě v kostele, v dané lokaci se přímo nachází kostel Svatého Bartoloměje, který se mimo jiné řadí mezi kulturní památky České republiky.

Kompletní svatební servis

Jelikož se jedná o vinařskou oblast, naleznete zde samozřejmě vinný sklep, jenž je starý přes 200 let. Milovníci vína jistě ocení i degustace. O vše se zde stará rodinné vinařství Holánek. Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte navštívit webové stránky fary https://www.vinarskydvurnafare.cz a zarezervujte si termín svatby co nejdříve. Personál se též postará o kompletní servis.
Pod areálem barokní fary si však nemusíte představovat pouze heslo „svatba jižní Morava“, protože lidé zde samozřejmě pořádají i různé firemní akce a večírky. V okolí se mimo to nachází dlouhé cyklostezky, takže též ideální na prodloužený víkend.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *