Sezóna jako stvořená pro masky a kostýmy se blíží

Připadají vám podzim a zima jako pochmurná roční období? Nenechte se rozladit zhoršujícím se počasím a rozjasněte si život zábavou, jakou si můžete užít právě jen v nadcházejících měsících.

Halloween, Mikuláš, maškarní plesy – příležitostí je bezpočet

První příležitost k reji masek nastane již na konci října, který s sebou přináší v našich končinách poměrně nový svátek – Halloween. V anglicky mluvících zemích má tento den obrovskou tradici. Lidé halí své domy do strašidelného hávu, pořádají tematické akce, večírky a oblékají děti do nejrůznějších kostýmů. Ty se pak vydávají na cestu od domu k domu, všude klepou na dveře a dožadují se sladkostí. U nás zdomácněly pouze některé z těchto zvyků: dekorace z vydlabaných dýní a bujaré večírky, na nichž se to jen hemží karnevalovými kostýmy.

U převleků na věku nezáleží

Když je řeč o karnevalu, v zimě je zase nejvhodnější čas na plesy, mezi něž neodmyslitelně patří i ty maškarní. Že už jste na takovou zábavu staří? Nesmysl. Účastnit se tematických večírků je nyní v módě, nezřídka se dokonce pořádají firemní kostýmové party. Kouzlo anonymity, jaké můžete zažít jen v masce, vám umožní odreagovat se víc, než si dovedete představit, a pomůže vám odbourat nejednu sociální bariéru. Na chvíli se jednoduše stanete někým jiným! Máte ale samozřejmě pravdu v jednom: masky na karneval nejvíce potěší děti, jejichž fantazie oproti té naší pracuje na plné obrátky. Když jsme byli malí, rodiče nám princeznovské šatičky spíchli třeba ze záclony, dnes už je ale jiná doba. Existují obchody jako ptákoviny Florenc, které oblečou vás i vaše děti od hlavy až k patě, a to včetně doplňků.

Hrát si můžete po celý rok

Lze kostýmy a masky využít častěji, nebo je po jednom použití na bujarém večírku prostě zahodíte? To záleží jen na vás. Některé páry v tom mají jasno – nepotřebují jiné publikum než jeden druhého. Vedle vtipných kostýmů existují totiž i takové, v nichž si budete připadat pořádně sexy. O tom, jak vzrušující může být, když se náhle ocitnete v jiné roli, se už snad nemusíme zmiňovat. Pánové, máte-li chuť experimentovat, pořiďte si něco netradičního na sebe nebo překvapte partnerku sexy oblečkem či škraboškou. Mezi vtipné dárky pro ženy patří i takové vychytávky jako jedlé prádlo, se kterým si oba užijete pořádnou porci zábavy.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *