Řeč těla


 

Nejen trénovaní psychologové umějí využívat toho, jak lidská těla promlouvají navenek a prozrazují rozpoložení člověka, aniž by si to leckdy sám přál. I průměrně empatický laik s běžnou sociální inteligencí pozná podle postavení a mimovolných pohybů končetin a mimických svalů vstřícnost, nervozitu nebo jistotu mluvčího.

Sami u sebe ale často ignorujeme zprávy těla vlastního, které bychom ve svůj prospěch užili ještě daleko přínosněji: brzká únava, zimnice, pomalejší reakce, horší vidění, sucho v ústech, neobvyklá ztuhlost kloubů, hučení v uších, roztěkanost, neklid končetin, nedůvodně špatná nálada atd. mají svou příčinu a obvykle jsou předzvěstí našeho oslabení.

Po dlouhém podzimu ve druhé části zimy na severní polokouli, kdy počet hodin přímého slunečního svitu můžeme spočítat na prstech jedné ruky není divu, že je naše tělo v tak chladném čase vyčerpané.

 

 

Náš životní styl už nectí zvyklosti předků v zimě více spát a odpočívat, a tak je nutné alespoň v rámci možností vyslyšet potřebu řádu, klidu a chybějících vitamínů, v ideálním případě tělu pomoci i dodáním enzymové kúry (u nás nejosvědčenější lék Wobenzym), která zvýší naši odolnost a obranyschopnost obdobnými enzymy, jaké používá náš organismus sám, ale při vyčerpáni se mu z vlastních zdrojů nedostává.

Kromě prevence je lék Wobenzym vysoce účinný jako pomoc při probíhajících virózách, u nemocí bakteriálního původu dokonce zvyšuje účinnost antibiotické léčby, takže průběh nemocí je kratší, méně intenzivní, tudíž celkově snesitelnější. Více na www.wobenzym.cz.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *