Proměňte svůj sexuální život k lepšímu


Sex se stejným partnerem začne být vždycky po čase nuda. Najednou už víte, co od něj můžete čekat, přesně tušíte, co bude kdy následovat. Stereotyp je ovšem hlavním zabijákem vztahů. Takže jak z toho ven? Odpověď je poměrně jednoduchá, budete se divit.

Rada zní: Posaďte se k počítači, navštivte sexshop a objednejte nějakou hračku, která vám přinese potěšení a přinutí vás trochu experimentovat.

Sex s pomůckami je jiný

Žijeme v 21. století, kdy není tabu skoro nic, ovšem stále se najde dost lidí, kteří mají k erotickým hračkám z nějakého důvodu negativní postoj. Přitom jde o naprosto běžnou věc a třeba takové dildo se využívalo už 2 500 let př. n. l. Ne, hračky nepoužívají pouze ti, co jsou v sexu neschopní. Ani nemají sloužit k náhradě partnera. Vyhrajete si s nimi společně, a to si pište, že vás budou bavit. Dají vám šanci poznat potěšení tak, jak jste jej doposud ještě necítili.

Zahrajte si na odvážnou

Žádný muž neodmítne použít erotickou hračku, tomu věřte. Proto vezměte iniciativu do vlastních rukou a nějakou objednejte. Až dorazí, oblékněte si erotické prádlo, přivítejte ho, a to by bylo, aby nebyl svolný vyzkoušet s vámi cokoliv. Můžete být i trochu sobecká a objednat klasický vibrátor či venušiny kuličky. Muži jsou skromní, často jim stačí, když vidí, že je partnerka dostatečně vzrušená. Možná mu nakonec pod vlivem nečekaného nového vzrušení dovolíte, co zůstávalo vždycky zapovězené.

Myslete i na svou drahou polovičku

Jestliže se sháníte spíš po něčem pro muže, mohla by vám dobře posloužit vakuová pumpa. Jako další se nabízí anální kolík, anální kuličky, kroužky na penis. Netušíte úplně, k čemu se všechny tyto hračky používají? Využijte moderních možností a udělejte průzkum na internetu. Nehledě na váš věk určitě není špatné se trochu vzdělávat v oblasti sexuálních pomůcek. Mohou významně zlepšit kvalitu vašeho milostného života, a tím ovlivnit i kvalitu partnerského vztahu.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *