Profesionální erotická masáž, nevěra či nikoliv? Nakonec jsem vzal ženu s sebou

 

Jak jsem se zmiňoval na konci předchozího článku, erotické masáže se staly mojí závislostí a zatoužil jsem vyzkoušet, jak to chodí v některém z masážních salónů. Když však tenhle návrh slyšela manželka, strhla se u nás nekončící debata a po ní přišla ještě nekonečnější tichá domácnost. Nakonec jsme přes všechny rozpory zase našli společnou řeč. O tom, jak jsme celou situaci vyřešili, a taky o tom, jak probíhá erotická masáž pro páry, bude můj dnešní článek. Možná, že i vám pomůže vyřešit zapeklitou otázku, jestli je návštěva masážního erotického salónu nevěra nebo ne.

Na kamarády nedejte, hranice nevěry má každý někde jinde

Popravdě, reakce mé ženy mě dost překvapila, proto jsem se ptal na názory ostatních lidí ve svém okolí. Někdo dal za pravdu mně, jiný zase tvrdil, že tohle jednání je už tak trochu přes čáru. Kamarádi většinou podporovali můj názor. Pak se v tom vyznejte. Ke všemu doma bylo dusno, jaké snad nikdy.

Chtě nechtě jsem musel přestat pátrat po tom, kdo z nás dvou má pravdu. Hranice nevěry nejdou přesně vytyčit. To, co je pro kamarády v pořádku, nemusí být v pořádku pro mou ženu. Každý jsme jiný, a tak jsem se nakonec omluvil. Nechci dělat nic proti její vůli ani za jejími zády. Přesto jsem se nedokázal tak úplně té myšlenky na profesionálně provedenou masáž vzdát, takže po pár dnech padl u nás doma návrh, zda nevyrazíme do salónu společně. Překvapivě byl přijat.

Moc jsme o možnosti nechat se masírovat společně nevěděli, takže nás čekal dlouhý průzkum. Žena chtěla vědět dopodrobna, co se bude dít, aby mohla z celé akce případně vycouvat. Já zase vybíral, jaký typ masáže bude nejvhodnější po nás oba.

Párová masáž? Pro někoho tenký led, pro nás prohloubení důvěry

Hodně jsme zvažovali, co to s naším vztahem udělá. Jestli dokážeme být tak velkorysí a dívat se, jak se nás dotýkají cizí ruce. Problematikou se zabývá taky tenhle článek, který upozorňuje, že ne všichni situaci ustojí. Nakonec jsme hodili obavy za hlavu a objednali se na párovou masáž. Podmínkou mé ženy bylo, že ji bude masírovat muž, takže se výběr celkem zúžil, protože erotické masáže provádí zejména ženy. Musím přiznat, že nakonec jsem to byl já, kdo byl před samotnou masáží tak trochu nervózní z představy, že mi na ženu sahá cizí chlap. Jenže já byl iniciátor, já byl ten, kdo na začátku tvrdil, že nechat si udělat erotickou masáž je v pořádku, takže jsem raději mlčel.

Co mi návštěva masážního salónu přinesla?

Masáž samotná byla velmi příjemná, přeci jen se ty zkušené ruce poznají. Zažil jsem poprvé v životě masáž prostaty, i když jsem nebyl pevně rozhodnutý ji vyzkoušet. Všechny doteky byly tak příjemné, že jsem se v průběhu masáže dohodl s masérkou, že do toho půjdu. Předsudky vážně nejsou namístě. Je to něco úžasného, co by měl zažít každý chlap. Proto se nebojte požádat své přítelkyně, manželky i milenky, aby se techniku naučily. Návod najdou třeba tady a vy je za to budete na rukou nosit, to můžu odpřisáhnout.

Když jsem občas mrknul na manželku, bylo mi velkým přínosem sledovat maséra, jak masáž provádí, abych jí mohl stejné potěšení dopřát i já. Musím však přiznat, že má ješitnost trochu zapracovala a pro příště bych byl velmi rád, kdyby nás masírovaly dvě ženy. I tak si velmi vážím její tolerance, že do toho se mnou šla. Na závěr jsme si už bez masérů užili společný sex a po koupeli odešli ruku v ruce spokojeně domů.

Několik tipů na závěr

· Salon i masérky/maséry si zvolte pečlivě, nedovedu si představit, že by mě masíroval někdo nesympatický.

· Před masáží se na všechno, co vás zajímá, zeptejte.

· Během masáže se nebojte ozvat, pokud vám je něco nepříjemné, nebo byste si přáli něco trochu jiného.

A co vy? Taky vás láká partnerská erotická masáž v salónu nebo zůstanete raději v pohodlí domova?

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *