Problémy s erekcí? Týkají se i žen!

Má váš partner, přítel či manžel problém s dosažením či udržením erekce? Nenechávejte ho v tom samotného a podpořte ho při řešení tohoto choulostivého problému.

Myslíme jinak

My ženy nad tím, že se to „občas nepovede“ prostě jenom mávneme rukou. Také býváme občas unavené, nedaří se nám dosáhnout orgasmu, či prostě jen nemáme náladu. Muži však berou kvalitní erekci jako součást svého mužství. Jsou na svůj symbol mužství náležitě pyšní a když „nefunguje“ berou to nejen jako malou nehodu, ale jako problém. Neřešitelný. Před milovanou ženou nejsou „dost chlapi“ a většinou se uzavřou do sebe, začnou trpět nejen fyzickými potížemi, ale bohužel i psychickými. Problémy s erekcí se do ložnice vkrádají ruku v ruce s depresí či úzkostí, a to nejsou moc dobré průvodkyně kvalitního sexuálního života.

Fungujeme jinak

I prožívání sexuálního aktu je pro muže jiné. Ženy jsou schopny pohlavního styku i když mají starosti, či je na ně nepříjemná nadřízená v práci. Muži mají však velmi úzce propojenou psychiku a milování. Stačí velký tlak v práci, nevyspání, hloupá hádka a prostě „to“ nestojí. Bez pochopení ze strany partnerky se mohou dostat do zacykleného koloběhu problémů. Okomentujete-li jednorázové selhání větou: „To ses teda předvedl“, kterou doplníte úšklebkem a teatrálním třísknutím dveřmi od ložnice, můžete v muži vyvolat strach a úzkost z dalšího selhání. A problém je na světě.

Ve vztahu je třeba podpora

Promluvte si s partnerem o pocitech, které prožívá, snažte se vyřešit všechny vaše případné neshody, podpořte ho v rozhodnutí navštívit odborníka. Nesnažte se na něj tlačit. Dejte mu najevo, že přestože nyní má potíže, milujete ho stále stejně a stojíte při něm. Erektilní dysfunkce je zdravotní problém, který lze v dnešní době celkem snadno vyřešit. A s láskou, podporou, důvěrou a komunikací to půjde ještě snáz.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *