Pro vaše děti to nejlepší!

Každý rok vymýšlíte nejlepší dárek pro vaše děti. Sledujete trendy, plníte přání. Co povznést dárečky ještě o úroveň výš a myslet na jejich budoucnost? Veškerá spoření jsou sice skvělá, jenže nikdy nevíte, jakou hodnotu budou mít peníze za pár let. Když jim ale začnete kupovat zlato, pak jde nejen o skvělou investici, také chráníte peníze před znehodnocením. Jednou budou mít skvělý finanční základ pro cokoliv, co budou potřebovat. A přitom stačí tak málo…

Není to riskantní?

Vůbec ne. Dokonce je to snazší a levnější než investice do jakékoliv půdy či jiné nemovitosti. Nemusíte mít rovnou našetřené miliony, abyste je uložili. Zlato patří mezi střízlivější a méně výnosnější investice. Tedy pokud ho začnete kupovat. Investiční zlato jako komodita na burze je jiná věc. Zlato držené v ruce vám prostě nikdo nevezme.

Pokud se rozhodnete zlato nakupovat, i kdyby po malých kouscích, rozhodně neuděláte chybu. S nákupem vám mohou poradit odborníci, kteří vám vysvětlí celý princip a poradí, kdy je vhodné nakupovat a kdy naopak prodávat. Vždy je nutné zvážit víc faktorů zároveň. Prvním je samotná cena zlata na burze. Ta vám dá orientační číslo, kolem kterého se bude točit ta reálná cena.

Jak to chodí při obchodování?

Žádná česká mincovna investiční zlato ve formě zlatých cihel nevyrábí. Mezi producenty světově uznávaných zlatých cihliček nepatří ani žádná slovenská mincovna.

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *