Osvěžte svůj šatník. Tyto typy rozhodně nezklamou


Chcete vypadat dokonale? Roli hraje nejenom to, jak vypadáte, ale i to co nosíte. Pokud jste už delší dobu neinovovala svůj šatník, je k tomu ta nejlepší možná doba. Pokud nemáte inspiraci, poradíme vám několik zajímavých věcí, které se pro nastávající podzimní období hodí více než dobře. Bez čeho se neobejdete?

Kupte si ponožky

O těch se moc často nemluví, ale i ty by měly být samozřejmou součástí vašeho šatníku. Hlavně nyní, kdy teploty klesají. Jenom tak můžete zajistit, že vaše nohy budou neustále v teple. I když to nevypadá, i ponožka může být zajímavým módním doplňkem. Stačí koupit barevné ponožky, které se stanou stylovým doplňkem vašeho outfitu. Zapomeňte na klasickou bílou nebo černou a zkuste barvy jako:

·         Červená

·         Žlutá

·         Modrá

Tím možnosti nekončí. To hlavní, jak se můžete odlišit, to je potisk. Může být vtipný, může vás charakterizovat, stejně jako může být také dvousmyslný. Je na vás, co zvolíte.

Nezapomeňte na mikinu

Podzimní počasí je celkem nevyzpytatelné. Ráno je sice chladno, ale odpoledne může být tepleji. Tyto problémy pomůže vyřešit mikina z e-shopu Bastard.cz. Díky kvalitnímu materiálu vás dopoledne zahřeje. Odpoledne ji stačí svléknout a uvázat třeba kolem pasu. I tady se nemusíte bát jak zajímavých barev, tak se nemusíte obávat ani různých stylových popisků. Pokud chcete být originální, je tento e-shop jasnou volbou. A to nejenom z hlediska výběru, ale také z hlediska kvality nabízených produktů.

Tričko a tílko je klasickou

Poslední tip na vylepšení vašeho šatníku je celkem klasický. Máme na mysli možnost pořízení jak triček, tak i tílek. I tedy se nebojte originality. Díky zajímavým motivům ve formě potisku s tričkem zazáříte třeba v partě vašich přátel, na oslavě vašich kamarádů, nebo jenom tak ve městě. Kdo je dnes originální, ten jde s dobou. Pamatujte si to, až budete tvořit svůj volnočasový outfit na běžný den.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *