Ostropestřec mariánský a jeho blahodárný vliv na lidský organismus

V současné době spousta lidí vkládá stále větší důvěru do bylinek. Příroda má vskutku mocné nástroje, a tak by byla škoda jich nevyužít. Čistě přírodní doplňky stravy dokážou vyřešit i některé zdravotní problémy a předcházet jim. Ostropestřec mariánský je jedna z velice oblíbených bylinek, kterou můžete znát i pod názvy jako stříbrný bodlák či Kristova koruna. V následujících řádcích vám prozradíme, k čemu všemu je ostropestřec nápomocný.

Bylinka z Kanárských ostrovů

Ostropestřec mariánský pochází z Kanárskych ostrovů, ovšem pěstuje se i v našich končinách, ale většinou jako okrasná rostlina. Používá se hlavně látka nacházející se v dozrálém plodu bylinky, která slouží k čištění jater a regeneraci buněk jaterní membrány. I když si bylinku můžete klidně vypěstovat sami, stejně je nejúčinnější ta rostlina, která je pěstována ve své rodné zemi. Do našich končin se pak dostává ve formě doplňků stravy, jako je Ostropestřec plus artyčok.

Ostropestřec je vše lék

Ostropestřec mariánský je proslulý především svými dobrými účinky na játra. Pokud s nimi máte časté problémy, určitě se vyplatí doplněk stravy s touto bylinkou začít užívat, protože má na regeneraci jater zásadní vliv. Zázračná rostlina obsahuje nenasycené mastné kyseliny, jež napomáhají správnému vstřebávání vitamínů a minerálů.

Doplněk stravy Ostropestřec plus artyčok chrání jaterní tkáň, přispívá k regeneraci jater a zajišťuje jejich detoxikační aktivitu. Pozitivně působí i na srdce a žlučník. Přidaný artyčok zeleninový slouží ke snadnějšímu trávení a podporuje správné fungování střevního traktu. Přírodní produkty zakoupíte v internetové lékárně gigalekarna.cz, kde jsou kromě zmíněného doplňku stravy i další varianty. Stačí si jen vybrat na konkrétní zdravotní obtíže, které vás trápí.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *