Oči jako brána do duše: nový módní trend vám dodá šmrnc

Ne nadarmo se říká, že oči vypovídají mnohé. Dle různých průzkumů jsou to právě oči, které okamžitě upoutají pozornost a zájem ostatních. Téměř 70 % mužů prý dokonce považuje oči za nejvíce přitažlivou část ženského těla. Proto je třeba oči neskrývat, ale naopak jim dodat novou jiskru.

Oslnivý pohled lusknutím prstů

Jak ale dosáhnout oslnivého a nevšedního pohledu? Řešením jsou barevné kontaktní čočky – módní trend, který se těší stále větší oblibě, a to u všech věkových kategorií i obou pohlaví. Jedná se o kontaktní čočky podobné těm, které běžně známe, jediným rozdílem je to, že uvnitř mají speciální barevnou vrstvu, která překryje vaši duhovku, a to rozmanitým barevným spektrem dle vašeho výběru. Barevné kontaktní čočky nedioptrické tak zvládnou během pár vteřin změnit nejen barvu vašich očí, ale i váš celkový vzhled.

Změna barvy i v případě potřeby korekce

I ti, které trápí nějaká oční vada a ve svém životě se neobejdou bez dioptrií, mají možnost odložit brýle nebo klasické čiré čočky a vyzkoušet novou barvu očí. Na trhu jsou totiž nabízeny i kontaktní čočky barevné dioptrické, které si vyberete přesně na míru svému zraku. Stačí si jen při jejich pořizování zvolit potřebný počet dioptrií a můžete každý den okouzlit jiným pohledem.

Barevné kontaktní čočky nedioptrické i dioptrické jsou navíc zcela zdravotně nezávadné. Díky tomu, že je barva uzavřena v ochranné vrstvě, nedochází k jejímu kontaktu s okem, a je tak zabráněno jakémukoliv poškození oka či alergickým reakcím.

Kontaktní čočky barevné nedioptrické i dioptrické navíc můžete využít nejen na party či posezení s přáteli, ale i během vašich každodenních činností. Na běžné denní nošení je vhodné zvolit decentnější provedení, na večírku pak jistě zaujmete například i crazy stylem,

Výběr vhodného odstínu je jen na vás – z bohaté palety barev si určitě vyberete. Barevné kontaktní čočky můžete měnit dle nálady a sladit je nejen s líčením, ale i celkovým outfitem. Změnu barvy očí nyní zvládnete za pár vteřin, tak hurá na ni.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *