Na lednové slevy se musí chytře!

Také jste si letos řekli, že na Vánoce nebudete nákupy přehánět a raději ušetříte peníze na lednové slevy? Proč ne, dělá to tak spousta českých domácností. Abyste však skutečně uspořili, musíte na to jít od lesa.

Nechci slevu zadarmo

Vysoké procento slev uvádí v polovině ledna na svých stránkách či ve výloze velká většina obchodů s módou, elektronikou, nábytkem, sportovními potřebami… Než se ale necháte na křiklavou nabídku nalákat, měli byste si ověřit, zde se nejedná pouze o klam. Zlevněné zboží totiž často seženete v jiném obchodě za stejnou cenu po celý rok, nebo bylo před Vánocemi zdraženo a poté kleslo pouze na cenu původní. Rozhodně to však neznamená, že byste měli zatracovat všechny slevy a akce. Proto platí jedno základní pravidlo: nenakupujte bezhlavě, ale porovnávejte, porovnávejte a ještě jednou porovnávejte.

Internet je vaším pomocníkem

Kde lépe srovnávat ceny a vyhledávat slevy než na internetu? Nemusíte tak běhat po obchodech, takže vám tato příjemná práce zabere minimum času. Krom toho existují portály, které vám mnohonásobně usnadní pátrání. Jedním z nejužitečnějších je Kuponovnik.cz, jehož účelem je shromažďovat aktuální slevové kupony nejrůznějších obchodů. Praktický vyhledávač v horní části stránky vám umožní hledat podle druhu zboží, nebo názvu vašeho oblíbeného obchodu. Kupony obsahují slevové kódy, které jednoduše vykopírujete a vložíte do příslušné kolonky při placení v e-shopu, jejž jste si zvolili. Uvedená částka se vám automaticky odečte z objednávky. Spektrum obchodů je opravdu široké – k těm nejoblíbenějším (minimálně u nadšenců do módy) patří kupóny Zoot. E-shop Zoot mimochodem aktuálně nabízí až 70% slevy!

Nakupujete s rozvahou?

I ten nejzkušenější tesař se někdy utne. Koupit finančně výhodný kousek ještě není všechno, nebudete-li s ním ve výsledku spokojeni. Proto plní Kuponovnik.cz i další funkci: zprostředkuje vám uživatelské recenze, z nichž můžete vyčíst zkušenosti těch, kteří už jej vlastní. Samozřejmě zde nenajdete veškerý sortiment, ale rozhodně se vyplatí do této sekce stránky podívat. Zkušenost je totiž k nezaplacení.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *