Máša a medvěd přicházejí do Česka tak, jak je ještě nikdo na celém světě neviděl.

Animovaná pohádka Máša a medvěd, která si na celém světě získala miliony fanoušků, přichází do České republiky jak ji dosud ještě nikdo neviděl – jako lední show. Je to jedinečný projekt, který vzniká v česko-slovenské spolupráci a za cíl si vytýčil potěšit všechny malé i velké fanoušky ruské pohádky Máša a medvěd. Diváky čeká zcela nové dobrodružství Máši a medvěda, skvělá hudba, 3D a světelné efekty, české texty písní i dialogy.

1Show Máša a medvěd na ledě přijede koncem letošního roku do pěti českých a moravských měst. První si ji vychutnají fanouškové v Praze, kde se 24. 10. 2015 odehrají dvě představení. Následovat budou dvě představení v Ostravě 7. 11. 2015 a další dvě v Brně 14. 11. 2015. České Budějovice si užijí jedno představení 28. 11. 2015 a  těsně před Vánoci 19. 12. 2015 zakončí české turné představení v Pardubicích.

Máša a medvěd na ledě potěší všechny věkové kategorie, od nejmenších dětiček až po prarodiče. Dopřejte svým ratolestem zážitek, na který budou hodně dlouho vzpomínat. Navíc děti do 2 let mají vstup zcela zdarma. Samotná show bude trvat 100 minut včetně 20minutové přestávky, která bude přibližně v polovině představení.

3Na přípravách show se podílejí skvělí čeští a slovenští umělci a herci. Hudbu složil Ondřej Soukup, který je kromě jiného autorem hudby k Oscarem oceněnému filmu Kolja a jeho skladby skvěle otextovala Gabriela Osvaldová. Tučňákovi propůjčila hlas fenomenální zpěvačka Lucie Bílá, písně hlavní hrdinky Máši nazpívala Lucie Šoralová a do postavy zajíce se zase vžil Jan Maxián. Angažování těchto výborných umělců je jasnou předzvěstí, jak velkolepá bude samotná show.

Všechny zajímavé a důležité informace najdete na oficiálním webu lední show www.masamedved.cz, kde také najdete puzzle a omalovánky pro nejmenší fanoušky Máši a medvěda.

Nezapomeňte dát like na facebook produkční společnosti Comunique. Na její stránce najdete kromě aktualit i spoustu soutěží o zajímavé ceny značky Máša a medvěd, jako třeba puzzle, trička, knihy a kostky.

Vstupenky na všechna představení jsou dostupné v síti předprodej.cz.

10

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *