Letecký zážitek v balonu, vrtulníku nebo v kokpitu letadla máte na dosah ruky

Patříte mezi dámy, jimž je vlastní jízda na koni, na skateboardu, libujete si ve freeridingu, paraglidingu, nebo tyto záležitosti jednou chcete všechny vyzkoušet? Ideální možností, jak získat povědomí o veškerých zmíněných leteckých aktivitách, je návštěva specializovaných stránek Letecké zážitky.cz, kde se o jednotlivých sportovních a zážitkových adrenalinových úkonech dozvíte víc.

Získání pilotního průkazu nikdy nebylo jednodušší

Lety balonem, tandemové seskoky, seskoky padákem, vyhlídkové lety, akrobatické lety, pilotování letadla, lety po Evropě i získání pilotního průkazu jsou možné díky leteckým instruktorům a dalším odborníkům na slovo vzatým, kteří se věnují svým klientům a zájemcům o letecké zážitky individuálně.

Vyhlídkové lety nad Pálavou, Karlovými Vary, Krkonošemi či Alpami

Vyhlídkové lety lze absolvovat vzletem z patnácti letišť rozmístěných po všech koutech České republiky. Jako dárek pro sebe a svého partnera, případně pro své kamarády či příbuzné, si můžete věnovat poukaz na vyhlídkový let. Ten lze uskutečnit nad českou kotlinou, tuzemskými luhy a háji, pohořími a horami. Lze darovat poukaz nad vyhlídkového letu nad Karlovými Vary, Krkonošemi, nad moravskou Pálavou, ale piloti ze společnosti Letecké zážitky se nebojí ani vzlétnout a přeletět majestátní Alpy. Vyhlídkové lety se pohybují v přijatelných cenových relacích počínajících na 2000 korunách za kratší let a končících na 16 850 Kč za celodenní putování bezoblačnou oblohou.

Vyzkoušejte si pilotování letadla, balonu nebo vrtulníku na vlastní kůži

Zájemci o pilotování na zkoušku mají jedinečnou příležitost si za pouhých 1950 korun na vlastní kůži ozkoušet, jaké to je pilotovat letadlo, vrtulník, balon nebo větroň. Start je opět na jednom z 15 českých letišť, a to v Karlových Varech, Chebu, Plzni, Příbrami, Benešově, Praze, Mladé Boleslavi, Hradci Králové, České Lípě, Roudnici, Ostravě a v Brně. Stejně jako další letecké zážitky můžete svému partnerovi nebo kamarádovi darovat zkušební let jako zajímavý zážitkový dárek. Více se dozvíte na stránkách https://www.leteckezazitky.cz.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *