Kvalitní vybavení pro jízdu na koni je nutností

Na světě snad není nikdo, kdo by nezůstal v úžasu poté, co se projede na koňském hřbetě. Mezi vyznavači jízdy na koni najdeme ženy, muže i děti, a pokud se chtějí tomuto hobby věnovat naplno, je důležité opatřit si vybavení, které zajistí pohodlí i bezpečí. Přece jen ti, kteří se na koni párkrát projedou záhy zjistí, že např. jezdecké kalhoty jsou nezbytným oblečením, které je speciálně navrženo pro komfortní a bezpečné ježdění.

Šatník pro aktivní i příležitostné jezdce

Ať už vás čeká práce ve stáji, závody nebo společenská událost spojená s koňskými společníky, nesmí vám chybět padnoucí, kvalitní a fungující oblečení. Většina z nás si pro čas, který trávíme s koňmi pořídila jako první jezdecké rajtky. Koupit můžete několik typů a cenová relace se podle použitých materiálů i značky pohybuje v rozpětí od cca 600 Kč až k částce 2 200 Kč. Každý si najde ty správné, které mu budou sedět a vyhovovat.

Hlavní rozdělení je na pánské, dámské a dětské. Následně můžete volit z prodloužených variant, softhellových s celokoženým sedem, prošívané, džínové, závodní, silikonovým sedem atd.

I co se barevných provedení týče, vybírat můžete jak z klasických černých, tak např. bílé, různobarevné, v barvě denim… Sportovní vzhled, westernový, elegantní, rajtky zdobené či jednoduché, možností je přehršel.

Zvláště pro děti, ale i pro dospělé, je důležitá bezpečnostní vesta. Ať už máte rádi pomalejší jízdu, nebo závodíte, je dobré ji hojně používat. K tomu se váže i potřeba helmy. Už mnoha lidem kombinace tohoto vybavení zachránila život, nebo je uchránila před poškozením páteře. Podstatné je koupit vestu i přilbu tak, aby co nejlépe seděly. Volitelné popruhy pro pevné uchycení nastavit tak, aby se helma nehýbala. Jinak by neplnila funkci, jak má.

Nakupujte na jednom místě

Na internetových stránkách horse-trade.cz najdete nejen jezdecké rajtky, ale i zmiňované helmy, bezpečnostní vesty, dále také bundy, chapsy, jezdeckou a pracovní obuv, čepice, kšiltovky, šály, opaky, tašky, trička, saka, mikiny, svetry, rukavice, podkolenky…

Kromě vybavení pro jezdce, zde koupíte i potřeby pro koně, pro ošetřování, zdravou a kvalitní výživu, potřeby do stáje, elektrické ohradníky, nebo třeba zboží ve stylu western.

E-shop nabízí pro nakupující stále zajímavé akce a zboží ve výprodeji. Můžete tak ušetřit vysoké částky. Aktuálně zde pořídíte např. elastický poprsák s kůží za akční cenu. Také ušetříte za poštovné – přesáhne-li vaše objednávka částku 3 000 Kč, získáte dopravu zcela zdarma. Převážná většina nabízených produktů je skladem, za pár dnů od objednání se budete těšit z nového oblečení, nebo vybavení pro koně. Zavítejte na stránky horse-trade.cz a přesvědčte se sami o pestré paletě zboží pro vás i koně ve vysoké kvalitě, přitom za rozumnou cenu.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *