Kupte muži dárek, který si užijete společně

Přemýšlíte o dárku k Vánocům pro svého muže a ponožky vám přijdou už trochu ohrané? Co takhle pořídit dárek, z nějž budete mít užitek oba? Určitě tím prospějete i vašemu vztahu, protože ať si říká kdo chce co chce, na sexu prostě záleží.

Jestli vás okamžitě napadly různé erotické hračky, brzděte. To sice je jedna cesta, ale existují i jiné možnosti. Obzvlášť v případě, kdy cítíte, že už to vašemu drahému nejde tak snadno jako vždycky, nabízí se šance, jak mu pomoci.

Pozor, ať ho neurazíte

V některých případech je přece jen lepší zůstat u erotických hraček. Pokud víte, že by váš ješita nesnesl pomyšlení, jak ho podceňujete, a chcete mu pomoct, kupte raději tu hračku. Stydíte-li se navštívit sexshop, objednejte si něco z internetu.

Jestliže se váš muž delší dobu potýká s potížemi při dosahování erekce, zajděte trochu dál a pořiďte mu pilulky, které ho problému zbaví. Musíte to samozřejmě podat tak, aby si nepřipadal příliš neschopně. Vysvětlete mu, že se zase těšíte na společně užité chvíle a jeho problémy vám vůbec nedělají starosti, protože s přibývajícím věkem je to normální. Lhát nebudete, už kolem 40. roku je naprosto běžné mít s erekcí potíže. Pánové si to prostě jen nedokážou přiznat.

Diskrétně zabalený dárek

Je vám zřejmě jasné, že dárek takového charakteru nemůžete položit pod rodinný stromeček. Je určený spíš k osobnímu předání v soukromí vaší ložnice. Přece jen se jedná o choulostivou záležitost.

Diskrétně je přistupováno i k zasílání balíčku. Přípravky na erektilní dysfunkce jsou obvykle zasílány v neoznačených balíčcích, takže je bez problémů můžete objednat z internetu. Až přijdou k vám domů, nikdo nebude vědět, co je uvnitř.

Přesně takhle je zasílána Kamagra Original, kterou lze objednat na webové stránce Kamagra-prodej.com. Jedná se o generikum Viagry, což znamená, že preparát obsahuje úplně stejnou účinnou látku jako Viagra, pouze je prodáván pod jiným názvem.

Udělejte svému muži o letošních Vánocích radost, kterou ocení. Dárky v podobě zážitku mají vždycky úspěch. A tenhle zážitek si navíc užijete i vy.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *