Které doplňky stravy byste si měli pořídit v prosinci?

V období chmurných dní a zimních plískanic nám přijdou vhod vitamíny a minerály, které podpoří naše zdraví. Při jejich výběru bychom se měli zaměřit na posílení kloubů, kostí a nervové soustavy pro eliminaci stresové zátěže a klidnější spánek.

Klouby dostávají v zimě zabrat

Chůze po náledí není strašákem jenom starších lidí. Při uklouznutí totiž hrozí těžké úrazy, jimiž jsou zlomeniny a vymknutí kotníků. Budete-li užívat přírodní produkty, jakými jsou Vápník z moře + Vitamín D3 60 tbl. a Ortoprim kloubní výživa 90 tbl., významně posílíte pohybový aparát. První jmenovaný přípravek, který vyrábí společnost NATURVITA, obsahuje multiminerální komplex Aquamin, jenž je získáván z mořských řas rodu Lithiothamnion. Tyto řasy nalezneme na dně čistého oceánu u západního irského pobřeží. Efekt komplexu Aquamin posiluje hořčík 12 mg, vápník 150 mg, jód 9 μg a další lehce vstřebatelné minerály.

Jak užívat a dávkovat?

Zmiňovaný přípravek, který zakoupíte v  internetové lékárně Gigalékarna, užívají dospělí 2 tablety a děti od 3 do 12 let 1 tabletu denně. U doplňku stravy Ortoprim kloubní výživa 90 tbl. se u dospělých dávkují 3 tablety denně. Tento potravinový doplněk je tvořen 500 mg glukosamin sulfátu, 250 mg chondroitin sulfátu a 200 mg MSM v jedné tabletě. Velkou výhodou těchto přírodních přípravků je fakt, že neobsahují konzervační látky, lepek, aromata ani syntetická barviva.

Pro váš klidný spánek

Krása a zdraví spočívá též v kvalitním a vydatném spánku. V zimních měsících na naši psychiku doléhají velmi krátké dny a předvánoční stres. S doplňkem stravy Tryptosen 60 kapslí si zachováte dobrou náladu a klidný spánek. Tvoří ho totiž silná kombinace v jedné kapsli, a to 500 mg kozlíku lékařského a 300 mg L-tryptofanu. Tyto složky pomáhají při potížích s usínáními častým probouzením během spánku. Stačí užívat 1 kapsli před spaním.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *