Kolik milionářů už přinesly Sportka výsledky?

Proč sázíme? Přirozeně proto, abychom měli šanci na výhru. A to rozhodně ne ledajakou, jelikož dnes mohou Sportka výsledky přinést desítky, stejně jako i stovky milionů korun. A kolik lidí vyhrálo?

Právě zmíněné možnosti výher nejsou ničím neobvyklým. A to pokud se podíváme na jackpot, který je přirozeně odměnou pouze pro toho, kdo správně trefí šestici čísel. Vyhrát milion ale může i druhý v pořadí. A to jak v rámci prvního, tak i v rámci druhého tahu. Díky tomu máme jistotu spojenou s tím, že milionářů rozhodně nebude nijak málo. Podívejme se proto společně na jejich celkový počet. A zde je zahrnutý i držitel nejvyšší výhry v historii této loterie. Ten se může pyšnit výhrou, která dosahuje téměř 400 milionů korun českých.

Komu Sportka výsledky přinesly miliony?

Historie této hry je poměrně bohatá, s čímž je spojeno také to, že se můžeme setkat i s celou řadou milionářů. Máme-li být konkrétní, tak Sportka výsledky v tomto směru potěšili už celých 900 lidí. Právě tolik je u nás milionářů, a to takových, kteří na svůj majetek dosáhli právě díky tomu, že si vsadili. Poté už stačila Sazka Sportka výsledky kontrola, a bylo jasné, že to jsou právě oni, komu bude taková výhra vyplacena. A to ať už šlo o jednotky milionů korun za druhé místo, nebo jackpot ve zmíněné výši několik desítek, stejně jako i několik stovek milionů korun českých.

Kolik milionářů vytvořila Sportka loňský rok?

Z hlediska celkového počtu je toto číslo rozhodně velmi zajímavé. Výrazně tomu pomohlo i číslo z loňského roku. Právě v něm, tedy v roce 2015 byla hra Sportka velmi úspěšná pro mnoho lidí. Nejvíce se mohli radovat právě ti, kteří se stali novými milionáři. A kolik jich bylo? Toto číslo známe naprosto přesně, jelikož celkově se z této výhry mohlo radovat 221 lidí, tedy nových milionářů. A jak se stát jedním z nich pro letošní rok? Stačí sázka a poté Sportka zkontrolovat tiket.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *