Když dva tvoří rodinu, která žije odděleně

I to je možné a může se to stát. Určitě to není pravidlem, ale nemožné to rozhodně není. Stává se, že dva lidé, kteří spolu mají dokonce i děti a mají se rádi, spolu přesto nebydlí. Co je k tomu vede?

Někdy to může být fakt, že jeden z rodiny má zaměstnání daleko a toto zaměstnání je pro něj natolik důležité a rozhodující, že svou rodinu je nucen opustit a nežít s nimi a přesto je samozřejmě miluje a vše co dělá, dělá právě pro ně. Pokud spolu dva lidé nežijí a přesto se milují a mají spolu rodinu, tak to ostatním připadá velmi divné, pozastavují se nad tím a vidí velkou pravděpodobnost nevěry.

Je to samozřejmě nestandardní, aby spolu dva partneři nežili, ale nevěru to ještě nemusí nutně znamenat. Podívejte se na to asi tak, že lidé, kteří spolu nežijí, mají sice větší šanci se podvádět než lidé, kteří spolu žijí, ale na druhou stranu se podvádějí i lidé, kteří spolu žijí, a takových případů není rozhodně málo.

Je třeba si uvědomit, že podvádět se lidé mohou tak, či tak. Jaký další důvod může být, že spolu lidé nebydlí? Někteří to tak mají třeba proto, že se spolu hádají a jediné možné řešení, jak si být vzácnější vidí v tom, že budou žít odděleně. Jsou i takoví jedinci, kteří to mají celé nasměrované tak, že uznávají soužití zvlášť už jen z principu.

Dávají si tímto volnost a dokazují si tím, že jeden druhému bezmezně věří a proto pro ně není problém, když každý bydlí jinde. Jenže pravdou, je skutečně fakt, že pokud spolu dva lidé nežijí a mají každý svou vlastní domácnost, tak možnost nevěry je zde mnohem větší a opravdu stojí  ti dva na tenkém ledě. Jenže jsou i takové páry, které to takto mají právě z toho důvodu, aby si mohli být nevěrní, a nevěru si navíc vzájemně tolerují.

V dnešním světě už není divného vůbec nic. Morálka je tak uvolněná, že si lidé dělají skutečně mnohdy to, co chtějí a nikdo se nad tím až tak nepozastavuje.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *