Kde zjistím Šťastných 10 tažená čísla?

Láká vás oblíbená hra Šťastných deset? Pokud je tomu skutečně tak, potom se vám budou hodit informace spojené s tím, kde si ji můžete vsadit. Možnosti jsou hned dvě a obě jsou jednoduché.

I když kurzové sázení není na internetu problém, loterie takto zkrátka vsadit nelze. A tak je třeba počítat s tím, že budete muset opustit váš byt nebo dům a jít na nejbližší místo, kde bude vaše sázka přijata. A to platí jak v případě, kdy chcete vsadit jenom standardní sázenku, nebo v případě, kdy budete využívat i rozšíření o Královské číslo, nebo také o hru Šance milion.

Šťastných 10 tažená čísla se dozvíte i na pobočkách

První možností, kde si můžete vsadit, jsou samozřejmě pobočky společnosti Sazka. Nemusí se však nutně jednat jenom o přímá kontaktní místa, jelikož Šťastných deset si dnes lze vsadit třeba v různých trafikách, ale i na dalších místech. Tedy všude tam, kde je dostupný terminál, která sázku ihned provede. Stejné místo můžete navštívit i v případě, kdy vás zajímají Šťastných 10 tažená čísla, nebo když máte zájem o vyplacení vaší výhry. Dále je třeba dodat, že si lze vsadit jak klasicky přes tiket, tak i automaticky, v rámci náhodného tipu. V takovém případě vše vygeneruje samotný terminál, napojený na centrálu. Tím je sázka přijata.

Šťastných deset vsadíte i v obchodech

Že už nemusíte nutně jenom na zmíněná kontraktní místa, to dokazuje i fakt, že se společnost Sazka postupně rozšiřuje i do různých obchodů. Na mysli máme třeba řetězec Penny market, kde si lze Šťastných deset také vsadit. A kde a jak? Na jakékoliv pokladně, a to prostřednictvím kuponu, který je zde k dispozici. Vyberete si jeho hodnotu a parametry a předáte ho pokladní. Ta ho načte, dojde k vygenerování náhodných čísel a sázenka je podána. Jedinou nevýhodou této možnosti je to, že slouží pouze k příjmu sázek. Šťastných deset aktuální výsledky zkrátka musíte vyhledávat na internetu, nebo sledovat přímý přenos z vysílání.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *