Každá mamina potřebuje pořádné sněhule

Kdo má doma malé dítě, o jehož vyřádění se doposud nepostará školka či škola, ví, že se denně potřebuje vyběhat. Byt mu rozhodně nestačí. Jednak je pobyt na vzduchu doporučovaný pediatry, ale víme to i my, matky – vždyť potomek, který se nevyřádí venku, se obvykle stává nezvladatelným živlem.

Nemrzni, obuj se!

Již pro batole je procházka dvakrát denně po hodině až dvou naprostou samozřejmostí. Jenomže zatímco ono se zahřeje při neustálém řádění, my spíše postáváme. Loudáme se po chodníku, pak postáváme na hřišti, zatímco dítě zkouší první karamboly na sáních, nás začínají parádně zebat nohy. A jak hlásí nejen hláška úspěšného seriálu HBO Hra o trůny, ale i meteorologické předpovědi – „zima přichází“. Náš botník proto potřebuje pořádné sněhule, abychom dětem nekazily radost tím, že po půl hodině zavelíme: „Hajdy domů!“ Psychologové totiž doporučují dát dítěti zejména „čas“. To proto, aby se pro něj hra nestala stresem z neustále očekávaného konce, ale aby mělo pocit, že si svůj čas může občas řídit i samo.

5 tipů na super teplé sněhule nejen pro maminky

Možná, že patříte mezi ty, které na své nohy vzaly sněhule naposledy v dětství. Pokud žijete ve městě, a navíc v zimě nejezdíte ani pravidelně na hory, není to vůbec překvapivé. S malým dítětem ale sněhule určitě užijete. Bez zaváhání mohu říct, že největší výběr sněhulí najdete v e-shopu EObuv: https://www.eobuv.cz/damske/kozacky-a-jine/snehule.html. Výhodou je, že si zde vyberou ty z nás, které chtějí především teplé a praktické sněhule, ale i každá z nás, která má ráda módu a třeba i investuje do dražší značky. Řada modelů je teď za zvýhodněnou cenu, takže zima sice přichází až teď, ale koupit výhodně typicky zimní obuv už máme možnost.

Sněhule Moon Boot

Nevadí vám zaplatit korunu navíc a chcete skutečně módní boty do sněhu? Sněhule Moon Boot vypadají perfektně a hodí se i do drsnějších podmínek na hory. Koupíte je v několika designech.

Zdroj: eobuv.cz

Sněhule Kamik

Pokud hledáte především funkční sněhule za ekonomickou cenu, vyberte si některý z modelů Kamik. Na eObuv je najdete v nižší i vyšší verzi.

Zdroj: eobuv.cz

Zimní boty UGG

Fascinuje vás design bot UGG? I ty se hodí do velké zimy. Aby se vám boty snadno čistily, kvalitně je ještě před prvním použitím naimpregnujte. Z osobní zkušenosti mohu doporučit nanoimpregnaci.

Zdroj: eobuv.cz

Caprice – to jsou zdravé boty i do sněhu

Značka Caprice je známá svojí zdravou obuví. Pokud preferujete především zdravé boty, sáhněte i po praktických sněhulích této značky.

Zdroj: eobuv.cz

Sněhule Columbia pro milovnice tradičních pohorek

Máte raději tradiční střih pohorek? V turistickém stylu jsou například sněhule Columbia. K dispozici jsou v bílé i v černé variantě.

Zdroj: eobuv.cz

Když vám teče do bot

Vracíte se z procházky s dítětem s promočenými ponožkami? Možná nepotřebujete rovnou sněhule, ale vystačíte si s novými kozačkami. Velký sortiment najdete opět na eObuvi https://www.eobuv.cz/damske/kozacky-a-jine.html. Pro procházky s dítětem ale rozhodně volte teplejší a na nízkém podpatku. Letošním hitem jsou boty v army stylu nebo připomínající již zmiňované pohorky – mnohdy i ve vintage vzhledu.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *