Jen jedna barva? A nebude to nuda?

Jsou ženy, které by chtěly být moderní, ale bojí se kombinací barev. Jednak protože nemají odvahu na výrazné barvy anebo mají strach, že vyberou špatnou barvu, které celý výsledek jen umrtví. Pokud jste jednou z nich i vy, nebojte se a jednoduše se vydejte do ulic jednobarevná.

GREGOR / Pixabay

Koukejte, já jsem jednobarevná

Zdá se vám to divné? Možná to jen zní divně, ale když si představíte, že si vezmete vše v jedné barvě, tak vlastně zjistíte, že to spolu všechno skvěle komunikuje. Vůbec se toho nemusíte bát, protože je to opravdu efektivní a věřte, že se za vámi lidé budou stejně obracet, jako kdybyste zářila barvami. Navíc je to velice pohodlné, protože nemusíte dlouho přemýšlet nad tím, jak zkombinujete oblečení, aby váš vzhled byl co nejlepší. Takhle stačí, když najdete všechno v jedné barvě a můžete vyrazit do ulic.

Která barva je ta vaše?

Pravdou je, že tato taktika jedné barvy se nehodí pro každou barvu. Například když se celá vydáte v zelené barvě, tak budete působit spíše jako vodník, než jako moderní žena. Je důležité přemýšlet nad tím, aby to působilo příjemně, proto je vhodnější používat jemné a nenápadné barvy, jako je například šedá, béžová, klidně můžete vyzkoušet světle hnědou či modrou. A odvážné ženy mohou vyzkoušet i vínovou, ale i s touto barvou se musí opatrně, aby byla kombinace opravdu důmyslná.

Nesmíme zapomínat na detaily

Když se rozhodnete pro tento typ moderního oblékání, tak musíte myslet na všechno, zejména na detaily. Vypadá velmi rušivě, když se sladíte do jedné barvy a pak jej doplníte nějakým rušivým doplněk, což mohou být boty anebo také i ponožky. Prostě a jednoduše, když jen jedna barva, tak úplně všude. Pokud chcete do té jedné barvy ladit i šperky, tak také musí korespondovat s danou barvou, což znamená, že zlato se hodí k béžové, hnědé naopak stříbro patří k modré.

A co takhle kontrast?

Dnes je velice moderní, aby bylo na vzhledu něco kontrastního, něco na co upozorníte. V tomto případě upozorníte na celek, ale najde se zde i kontrast. Právě tento rozdíl je zde v mnoha případech, jako jsou různé odstíny dané barvy anebo různé vzory či materiály. Takže se nemusíte bát, že pokud se rozhodnete pro jednu barvu, tak to bude nudné, naopak zazáříte celá.

 

Být oblečená jen v jedné barvě je pro některé ženy nepředstavitelné, ale zkuste to vyzkoušet, protože to vypadá velmi vkusně. Uvidíte, že výsledkem budete samy překvapené.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *