Jedlé malování na tělo je dokonalým zpestřením intimních chvil

Přemýšlíte, jak si s partnerem zajistit dokonalý večer nabitý vášní? Nebo se vám zdá, že váš vztah potřebuje dodat špetku vzrušení? Pak byste měla přijít s něčím novým a nevšedním.

Malování na tělo jedlými barvami dokáže zažehnout tu pravou jiskru v počínajícím i dlouhodobém vztahu. Je skvělou tečkou nejen po romantické večeři či procházce. Krásně jím vyplníte i celý večer ve dvou. Při malování na tělo můžete zcela popustit uzdu své fantazii a vytvořit na těle svého přítele rozmanité romantické nebo erotické motivy. Pokud se přitom navíc budete dostatečně věnovat jeho erotogenním zónám, laskat a dráždit je dotyky, bude váš drahý nadšen. A on sám vám může vloženou něhu stejným způsobem oplatit. Buďte si jista, že bude novou sexuální praktikou okouzlen.

Sada pro erotické malování na tělo je skvělý dárek

Hledáte ten pravý dárek pro romanticky založeného muže? Nebo slavíte s partnerem výročí a chcete mu nachystat dokonalé překvapení? Sada pro erotické malování na tělo ho zaručeně potěší. A nebo si ji můžete přát vy sama. Váš drahý zajisté ocení, když mu s výběrem dárku pro vás poradíte. Obzvlášť když i jemu samému poskytne vzrušující zážitek. A se sadou pro erotické malování na tělo si užijete opravdu nezapomenutelný večer plný romantiky.

Slíbatelná barva na tělo je ideálním doplňkem pro smyslné erotické hrátky

Jedlá barva vnese do sexuálního života vášeň a dá mu zcela nové dimenze. Zejména po několika letech vztahu dokáže zažehnout novou jiskru. A v začátcích zase podpoří kouzlo a umocní erotické prožitky. Spolehlivě zabere vždy, kdy se zdá, že se z romantiky začíná stávat rutina. Jedlá barva vám umožní pomalovat tělo svého partnera fantastickými obrázky i propracovanými ornamenty. A při jejich vytváření mu poskytnete dokonalé prožitky. A na své si přijde i ve chvíli, kdy je budete kousek po kousku odstraňovat svými rty a jazykem. I vám se bude jemné laskání celého těla zaručeně líbit.

Vyberte si příchuť podle svého gusta

Jedlá barva na kůži není jen skvělá erotická pomůcka, ale také dobře chutná. Dostupná je v mnoha různých příchutích, například v jahodové, vanilkové, šampaňského, malinové, karamelové nebo višňové.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *