Jak se vypořádat s depilací intimních partií

O tématu odstraňování chloupků by se dalo mluvit hodiny. Z vlastní zkušenosti nejspíš víte, jaké kolikrát zažíváte potíže. Blonďaté ženy se mohou radovat, tmavovlásky brečet. Nebo vsadit na moderní technologie, díky nimž se zbaví nejen chloupků, ale také zanícených pupínků a červených flíčků na kůži.

Depilace intimních partií je komplikovanější než u jiných částí těla. Tyto partie jsou totiž velmi citlivé, takže je snadno podráždíte a zarůstající chloupky či nevzhledné pupínky jsou na světě. Navíc zde rostou chloupky silnější. Takže jak se jich zbavit?

Hlavně se vyhněte tupým žiletkám

Oholit je žiletkou je sice nejjednodušší, nicméně rovněž nejpracnější. Přece jenom málokdo si na intimní partie dokonale vidí, takže se vám snadno stane, že se pořežete. Když je k tomu žiletka ještě tupá, kromě řezných rad budete odměněny také pupínky a zarůstajícími chloupky. V zimě se to možná přežít dá, ale v létě, když se chcete ukazovat v titěrných plavkách, jde o velký problém. Flíčky po pupínkách, které se vám vyrojí v zimě, se navíc do léta jen tak nevybělí.

Vyzkoušejte raději epilátor či holicí strojek

Pro méně odvážlivé se nabízí možnost elektrického holicího strojku. Pravděpodobnost říznutí se je s ním menší. Lépe se s ním manipuluje, přitom je depilace bezbolestná. Na druhou stranu chloupky poměrně rychle dorostou. Proto je vhodnější sáhnout po epilátoru, který je vytrhá a zaručí vám pokožku hladkou až na několik týdnů. Těm šťastnějším opravdu třeba na měsíc, jak se tvrdí v reklamách, těm chlupatějším aspoň na týden nebo dva. I to je ale úspěch. Vytrhávání sice trochu bolí, avšak mnoho epilátorů disponuje speciálním nástavcem na intimní partie, který bolest zmírňuje. Nikdo neříká, že jej musíte používat úplně na celou intimní oblast, avšak zejména na partie bikin se vyplatí trochu bolesti vydržet.

Zažijte kouzlo revolučního IPL epilátoru

Na depilaci intimních partií je jako dělaný také IPL epilátor. Možná jste o něm už slyšely. Jedná se o pár let starou novinku, která se postupně rozšiřuje do českých domácností. Chloupky „zabíjí“ světlem. Na ošetřovanou plochu přiložíte hlavici epilátoru, zmáčknete tlačítko, jež spustí záblesk, trochu to štípne a je hotovo. Chloupek se spálí a během několika dnů sám odpadne. Než doroste nový, bude trvat několik týdnů. Mnoho žen si chválí, že jim při tomto postupu chloupky, na rozdíl od klasického epilátoru, nezarůstají. Rovněž IPL epilátor má speciální nástavec pro oblast třísel, který počítá se silnějšími a tlustšími chloupky.

Možností depilace intimních partií je tedy spousta. Záleží jen na vás, jakou si vyberete. Pokud v současné době s chloupky v oblasti třísel bojujete, na nic nečekejte a vyzkoušejte něco nového. Léto v plavkách se nezadržitelně blíží.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *