Jak probíhá prodloužení řas v Olomouci v Body Factory?

Prodlužování řas je v posledních letech poměrně žádanou službou. Zbaví vás nutnosti neustále s sebou nosit řasenku a může přidat to, co příroda nedala v dostatečném množství. Variant prodloužení řas je ovšem několik. Podívali jsme se na zoubek tomu, jakou používají v Olomouci.

Jedním ze studií, které nabízí profesionální prodlužování řas v Olomouci, je Body Factory. Poskytují celkem tři různé typy prodlužování, které se liší výsledným vzhledem a pochopitelně cenou. Doba aplikace je u všech tří stejná, počítejte s 90-120 minutami.

A o jaké tři typy jde?

Klasické prodloužení řas aneb řasa na řasu

Běžně se aplikuje řasa na řasu, ta umělá na vaši přirozenou. Typicky používaným materiálem je syntetické hedvábí či norkový vlas. Oba působí přirozeně, jsou k dostání v různých délkách, tloušťkách i zakřiveních a dokážou vytvořit uhrančivý efekt.

O něco luxusnější kašmírové řasy

Metodou řasa na řasu se aplikují i kašmírové řasy. Ty jsou oproti těm ze syntetického hedvábí či norkového vlasu mnohem hebčí, a především až o 50 % lehčí. Vaše přirozené řasy díky tomu nejsou vůbec zatíženy. Kašmírové řasy mají navíc zdvojenou špičku, což dělá přirozený dojem.

Novinka v podobě light volume řas

Aktuální novinkou jsou tzv. LIGHT VOLUME řasy, které slouží především k zahuštění vašich vlastních přírodních řas. Jsou ještě užší, lehčí a jemnější, velmi přirozené a dlouho vydrží.

U všech výše uvedených typů řas je samozřejmostí, že si je musíte chodit jednou za 2-4 týdny doplňovat. Doplňování už ovšem stojí zlomek toho, na co vás přišla aplikace nových řas. Cena doplňování se odvíjí od toho, po jaké době do salonu přicházíte. Čím později, tím více řas bude třeba doplnit, a tím vyšší tedy bude částka, již zaplatíte.

Zajímá vás, kolik stojí prodloužení řas v Olomouci? Podívejte se přímo na web Body factory, najdete tam uvedený ceník.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *