Jak dosáhnout perfektně jemné pleti?

Kdo nesní o nádherně hebké pleti bez jediného flíčku a s neviditelnými póry? Dosáhnout hladké pokožky není příliš složité, stačí k tomu dobré návyky a kvalitní kosmetické přípravky.

3 kroky ke zdravé a jemné pleti

Výlety ve tři ráno do ledničky, stresy v době uzávěrek, a i změna počasí negativně ovlivňují vzhled vaší pleti. Jsou věci, které však můžete pro svou pokožku udělat i v období, kdy by její zdravost a hebkost mohla být narušena nezdravým životním stylem.

Hydratace

Je to sice dokola omílané, ale dostatečná hydratace je skutečně nenahraditelný krok pro zdravou pokožku. Bez toho ztrácí svou pružnost, stává se na dotek drsná, a navíc se nedokáže efektivně bránit bakteriím.

Rychleji se tak projeví stárnutí kůže a tělo se bude snažit vyrovnat suchost pokožky tvorbou kožního mazu, což vede k ucpávání pórů.

Je proto důležité používat kvalitní hydratační krémy jako například skin smoothing cream, který zásobuje pleť hydratací až po dobu 48 hodin díky technologii Active HydraMesh Technology™.

Důležité je také pravidelné pití vody.

Spánek

8 hodin spánek je jedna z věcí, kterou nesmíte opomíjet. Podle healthline.com se v noci zrychluje krevní oběh, což podporuje tvorbu kolagenu a mimo jiné dochází i k nápravě škod od UV záření.

Jednoduše řečeno, kvalitní a dlouhý spánek omlazuje. Pro podporu spánku použijte například gelový krém sound sleep cocoon.

Vitamín C

Vitamín C zabraňuje poškození pleti volnými radikály, které se uvolňují ze slunečního záření a také napravují vzhled pokožky tvorbou kolagenu. Funguje také jako exfoliant a antioxidant, takže vás zbavuje nerovnoměrného tónu pleti a vyhlazuje stopy vrásek.

Není snadné nevybočit občas od zdravého životního stylu, a to se může na vaší kůži nepěkně podepsat. Zmíněné produkty vám pomohou udržet krásnou pokožku i v období stresu, nicméně nikdy nepodceňujte dostatek spánku a pravidelný příjem tekutin.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *