Imunitu podpoří třeba zázračná reishi

O tom, jak nadopovat svoji imunitu, abychom přečkali nálož všech virů včetně koronaviru ve zdraví, se v současnosti mluví snad všude. Doporučují se vitaminy D, C, echinacea a někdy také reishi. Tato houba, která je tolik ceněná v tradiční čínské medicíně, má na náš imunitní systém velmi dobrý vliv.

Bývá nazývána božskou houbou nesmrtelnosti, ale dopředu vám říkáme, že nesmrtelnost vás díky ní nejspíš nečeká. Co vás však čekat může, je silnější organismus, lepší odolnost vůči nemocem a zdravější oběhová soustava.

Lesklokorka z daleké Asie

Český název reishi je lesklokorka lesklá. Roste zejména v Asii na rozpadajících se stromech, ve vlhku a horku. Nejčastěji se setkáte s červenou odrůdou, obecně se reishi vyskytuje v šesti barvách. Samozřejmě je možné ji využít v klasickém jídelníčku, nicméně kvůli hořké chuti se konzumuje spíš formou doplňků stravy.

Pro lepší imunitu i proti depresím

O reishi je známé, že posiluje imunitní systém. Zlepšuje funkce bílých krvinek a předpokládá se antibakteriální a antivirová aktivita. Prokázané jsou také její účinky v boji proti stresu, podráždění a depresím. V asijské kultuře jí již dávno připisovali dokonce protirakovinné účinky, což se nyní intenzivně zkoumá.

Ideální v kombinaci se zinkem a vitaminem C

Jedno je tedy jisté, reishi může vašemu organismu jenom prospět. Pokud toužíte zejména po vzpruze pro váš imunitní systém, bude ideální Reishi od společnosti Naurvita. Tento doplněk stravy s rostlinnými výtažky je totiž obohacen o zinek a vitamin C, díky tomu pomáhá i proti únavě a vyčerpání. V balení najdete 60 kapslí, doporučuje se užívat dvě až tři denně podle potřeby. Reishi + zinek a vitamin C pořídíte v internetové lékárně Gigalekarna.cz. Tam najdete i další přírodní doplňky stravy od výrobce Naturvita, které vám pomohou přečkat složité období zcela ve zdraví.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *