Flirtováním k ideálnímu partnerovi

Každoročně řeší spousta žen dilema, jak a kde „sehnat“ toho pravého muže, se kterým bude život slastný a svazek vydrží až do konce života. Dříve se tradovalo, že tím v páru, kdo má vysílat signály, dobývat, okouzlovat, má být muž. Dnes je to jinak, ženy se staly víc sebevědomé a pánové si velmi rádi roli vymění. Mají rádi, když se žena odhodlá a začne s nimi flirtovat.

S kým ano, s kým ne

Flirt je považován za nezávazné gesto, které však může vést ke skvělému vztahu. Flirtovat bychom měly jen s tím, kdo se nám zamlouvá. I když chcete flirtovat poprvé, jste začátečnice a myslíte si, že vám tato činnost rozhodně nejde, neučte se ji na někom, o koho nemáte zájem. Co když se „chytne“? Dejte na intuici a flirtujte jen tehdy a s tím, kdo na vás dělá dobrý dojem.

Nebojte se laškovat, ale nenuťte se do ničeho, co nemáte rády

Laškování, flirtování může být velmi příjemné. Letmé doteky, pomrkávání, svůdné špulení úst při pití z brčka… to vše může být použito k ulovení muže, který vás zajímá. Nikdy však nedělejte to, co vám není vlastní. Daný muž by si myslel, že to, co děláte, naznačujete, máte rády a on to vítá. Při zjištění, že jste to jen hrála, by mohlo jít celé úspěšné seznámení „do kytek“. Nač vkládat energii do něčeho, co nechcete.

Pomozte si seznamkou

Jak stárneme, máme všeobecně méně příležitostí k seznámení. Diskotéky jsou pro mladší, do baru si půjdeme sednou těžko, v práci se občas „zadaří“, ale často jsou pánové zadaní, nebo výrazně mladší či starší… Líbit by se vám mohla oblíbená flirt seznamka, prostřednictvím které můžete muže svých představ poznat rychle i z pohodlí domova, nebo odkudkoli si budete přát. Jen je dobré vědět, že flirt zde očekává i protějšek, a ne vždy jej chce převést do trvalého vztahu. Proto pokud se seznamujete flirtováním, ale hledáte vztah trvalý, měli byste si toto téma co nejdříve ujasnit. Tak předejdete zlomenému srdci.

Pro ty, kteří hledají seznámení s erotickým podtónem, je tady erotická seznamka. Co si budeme povídat… flirtování a erotický náboj k sobě bezesporu patří.

Díky seznamce můžete mít ideálního partnera co nevidět. Nebojte se je vyzkoušet a poznat pár mužů, dokud si nebudete skálopevně jista, že by to mohl být ten nej. Těm, kdo hledají, štěstí přeje, držte se toho a přistupujte k seznamování pozitivně. Jednou tato potřeba pomine a vy na ni budete rády vzpomínat.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *