Dopřejte přírodní kosmetiku celé rodině


Stalo se již běžnou praxí, že domů pořizujeme kvalitní potraviny, pročítáme etikety a zvažujeme, co je zdravější. Stejně tak u oblečení nekupujeme to, kde by mohly být použité barvy či materiály zdraví škodlivé. Ani hračky pro děti nejsou bez povšimnutí, důležitá je bezpečnost i zdravotní nezávadnost. Stále více z nás si pečlivě vybírá i kosmetiku, barvy na vlasy, odlakovače a podobně. A právě pro ty je zde kvalitní
bio kosmetika od společnosti NAOBAY.

Určeno pro děti

Začneme těmi nejmenšími. Pro ty přináší společnost speciálně určené výrobky pro citlivou dětskou pokožku i vlásky. Kupříkladu dětské hedvábné tělové mléko. Zajišťuje tolik potřebnou hydrataci, zjemňuje, zlepšuje přirozené funkce kůže právě malých dětí. Je snadno vstřebatelné, tzn., že se většina neotře do oblečení, jako bývá běžné u jiných mlék. Obsahuje organické oleje, jež o pleť pečují, včetně sladkého mandlového oleje, který se stará o to, aby se pokožka nevysušovala. Organický heřmánkový extrakt pokožku zklidňuje a brání poškození vnějšími faktory. 99,27 % tvoří ingredience přírodního původu, 11,94 % pochází z ekologického zemědělství.

Abyste byli na své vlasy pyšní

Pánové i dámy řeší, jak vypadají jejich vlasy, potažmo účes. Všichni víme, že ze špatně vyživovaných vlasů časem nevytvoříme hezký účes, byť se budeme snažit sebevíc. Takové vlasy jsou bez lesku, lámou se, třepí, mohou nadměrně vypadávat, což postihuje ještě víc pány… Proto je důležité vybírat šampon podle typu vlasů. A samozřejmě, neměly by obsahovat látky, které vlasy i pokožku hlavy zatíží, namísto dodávání zdraví.

Společnost NAOBAY přináší zdravé šampony pro muže i ženy. Hodit by se vám mohl např. šampon pro barvené vlasy. Ať už si vlasy barvíte doma, nebo chodíte ke kadeřníkovi, potřebují speciální výživu. A tu jim tento šampon dodá. Neobsahuje sulfáty, ochraňuje přirozenou i umělou barvu, chrání i proti UV záření a škodlivinám ze vzduchu. Barvu udržuje, nedochází tak k jejímu vymývání. Posiluje a restrukturalizuje vlasy, dodává jim krásný lesk. Lehce kyselé Ph uzavírá vlasové kutikuly, díky čemuž se vlasy lesknou. Obsahuje výtažek z řepy, výtažky z kakaa a měsíčku.

Objevte kvalitní bio kosmetiku od BAOBAY a poznejte její pozitivní vliv na vaši krásu a zdraví. Budete spokojeni vy i vaše děti.

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *