Díky řezacímu plotru si ušijete nádherné prostírání, přehoz, povlečení a mnohé další.

Ruční práce jsou pro většinu žen příjemným odreagováním od každodenních starostí. Jestliže patříte k těm, které rády usednou k šicímu stroji, jistě vás potěší informace o tom, že je možné pořídit si také řezací plotr.

Že nevíte, o čem je řeč? Budete překvapeny, kolik toho umí a jak je přitom snadné jej ovládat.front_02-400x360Řezací plotr od společnosti Brother

Díky důmyslnému zařízení s názvem řezací plotr si bez problému naskenujete jakýkoli obrázek a ten si pak překreslíte na vámi požadovaný podklad. To je ale jen maličkost, řezací plotr s vestavěným scannerem CM840 toho umí mnohem víc:

  • Vyřezávání materiálů – díky plotru můžete řezat papír, scrapbookový papír, nažehlovačky včetně reflexních, plsť, látku, samolepící vinylové fólie určené k tapetování nábytku a mnohé jiné
  • Kreslení pomocí per – se speciálními pery plot nakreslí cokoli na papír nebo látku. K dispozici jsou i mizící pera, kterými se dá předkreslit čistá velikost bez přídavku na švy nebo střihy. V základním vybavení plotru se nachází dvě mizící a 6 barevných per.
  • Skenování – nabízí rozlišení 300 dpi. Už nebudete muset předlohy zpracovávat na PC, jednoduše je nakreslíte nebo vytisknete obrázek a naskenujete jej do plotru. Sám si pak dle předlohy vytvoří obrys řezací šablony a vy ji vyřežete nebo nakreslíte na požadovaný materiál.
  • Přímé řezání – do plotru vložíte látku či papír s výrazným vzorem a plotr pomocí skeneru vzor rozliší a vyřeže z podkladu ven.
  • Řezání látky pro aplikace – chcete si z látky vyřezat ozdobné aplikace, třeba zvířátka? Plotr to umí pomocí vestavěného skeneru.
  • Řezání látek na patchwork – oblíbenost patchworku je nesporná. S plotrem vytvoříte dokonalé dílky k sešívání, za pomoci mizícího pera si předkreslí šablonu bez přídavků na švy a šít budete přesně v dráze tužky. Následně vyřeže potřebné díly. V paměti plotru jsou desítky patchworkových bloků včetně drážďanských talířů, šablony navíc vyrobí v různých velikostech, dle vaší představy.

Vytvořte si jakékoli šablonky, vyřežte požadované tvary, aplikace a zhotovte originální textilní doplňky do vašeho domova. Šicí technika Brother vás bezesporu nadchne.

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *