Chronické mykózy – už jen temná minulost…


Pravý důvod opakovaných mykóz

Mykóza, kvasinková infekce, kandidóza nebo vaginální onemocnění jsou krycí jména pro velmi nepříjemné problémy mnoha žen.

Ty dámy, které už časté chronické mykózy považují za svou temnou minulost, mohou vzkázat těm, které ještě neobjevily lék Wobenzym, aby se zbytečně netrápily a narušenou či ztracenou imunitu poševních tkání znovu nabyly právě prostřednictvím enzymoterapie.

Narušená imunita intimních partií je totiž pravý důvod časných infekcí. Některé dívky a ženy se díky dozvukům tabuizace tématu intimní hygieny mylně domnívají, že za mykózy mohou infikované vodní toky či nedostatečná hygiena a následky letního koupání řeší všechny příslušnice něžného pohlaví.

Selhání obranyschopnosti vaginálních tkání ale lze poměrně snadno a pohodlně vyřešit enzymovou kúrou, a to v medikaci 3x denně 7 tablet léku Wobenzym. Enzymy v tomto osvědčeném léku, jehož účinky jsou opakovaně prokazovány v mnoha studiích, a hlavně osobními sdílenými zkušenostmi žen, obnovují dříve přirozenou imunitu, která všudypřítomným kvasinkám zabrání nadměrečně se rozmnožit a rozpoutat tak typické mykotické onemocnění s nenáviděnými průvodními jevy.

Pokud je kvasinkový infekt pro vás právě aktuální, nasazují se enzymy rovnou podpůrně k antimykotické léčbě. Pomohou ke kratšímu a snesitelnějšímu průběhu, zmenší bolest i svědění a výrazně zrychlí zhojení napadených sliznic. Následně pak enzymová kúra v délce 10 týdnů vede ke kýženému výsledku – nabytí opětovné imunity intimních partií. Více na www.wobenzym.cz nebo konzultace s lékárníkem či gynekologem.

 

 

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *