Buďte trendy! I v době koronavirové krize!

Žena by měla být trendy a šik za každé situace, hlásají věhlasní módní návrháři. A jaké kousky budou trendy letošní jaro a léto?

Trendy jsou i například teplákové soupravy a dlouhé mikiny. Celebrity v nich létají v letadlech, venčí psy, ale nosí i na večírky a významné akce. Naším hitem je růžovo černá tepláková souprava z e-shopu modovo. Té snad ani neodoláte. Teplákové soupravy mají mnoho možností využití.

Puntík, kostka i pruhy

Co se vzorů týče, in letos na jaře i v létě budou puntíky, barevné kostky i pruhy. Malé, velké i ty maxi. Na šatech i sukních všech délek i střihů, košilích, tričkách, ponožkách i halenkách. Inspiraci hledejte třeba na zmíněném e-shopu modovo. Nepřehlédnutelná budete například v bílých šatech nad kolena s výraznými horizontálními zelenými pruhy.

Exotické listy a květiny

Exotické listy vládly před několika lety interierovému designu a letos se přesouvají do světa módy. Když už si letos zřejmě budeme muset nechat zajít chuť na exotickou dovolenou, tak proč se do exotična neobléknout? Nebo si na sebe obléknout nějaký kousek posetý kvítky. Na zmíněném e-shopu modovo.cz jich najdete spousty. Naším favoritem jsou starorůžové šaty s bílými květy. Ty si zamilujete na první pohled.

Černá sázka na jistotu

Když nevíte, co si vzít na sebe, černá barva je v podstatě vždy sázkou na jistotu. Zeštíhluje a sluší snad každému. V létě se do ní ale nezahalujte od hlavy až k patě. Když černé šaty, tak ty krátké, maximálně nad kolena. A pokud budete chtít být skutečně za dámu, zvolte krajkové černé šaty s bílou podšívkou.

Sako a šortky? Proč ne?

K létu samozřejmě patří šortky. To letošní ovšem ovládnou ty opravdu miniaturní s nohavičkami na pohled připomínající spodní prádlo. A vezmete-li si pod ně punčocháče, můžete šortky vytáhnout i na jaře. A k nim si po vzoru obchodního domu Chanel vzít i sako! Nebojte se ani pestrých barev a ozdob, jako jsou třeba flitry.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *