6 důvodů, proč je masáž lepší než čokoláda

Patříte k milovníkům sladkého potěšení v podobě čokolády? Co takhle ji zkusit vyměnit za něco mnohem příjemnějšího? Vsaďte na masáž a užijte si smyslný dotek. Podívejte se s námi na výhody, jaké vám masáž přináší oproti čokoládě.

1) Masáž vám nezkazí zuby

Velkou výhodou masáže jsou zdravotní benefity. Oproti čokoládě vám masáž rozhodně nezkazí zuby a nezničí váš dokonalý úsměv. Ať už se jedná o sportovní masáž nebo třeba smyslnou erotickou masáž, dopřejte si ji tak často, jak na ni máte chuť. U masáže se rozhodně nemusíte omezovat.

2) Po masáži se netloustne

Je na vás, zda si masáž dopřejte jednou nebo dvakrát týdně. Rozmazlujte se klidně ještě častěji, a to bez výčitek. Po masáži totiž nepřiberete a nebudete muset řešit, proč je vám oblečení malé. Masáž má přesně opačné účinky, kdy podpoříte lymfatický systém a urychlíte metabolismus.

3) Masáž potěší tělo i duši

U čokolády sice budete mít pocit, že těšíte svou mysl, duši i tělo, ovšem tento pocit velmi rychle odezní a vy budete potřebovat další kousek. U tantrické masáže, která je ideální cestou, jak poznat sám sebe, zažijete podobné opojné pocity, které však budou mít mnohem delší trvání.

4) Po masáži nebudete unavení

I když se vám bude zdát, že vás čokoláda nabije novou energií, je to jen zdání. Tato rychle získaná energie z cukru velmi rychle vyprší a vy zažijete rychlý a nepříjemný pád až dolů. Vyzkoušejte smyslnou masáž, která vás povznese až na vrchol a zde také udrží. Po masáži nebudete unavení, ale naopak se budete cítit jako znovuzrození.

5) Masáž se hodí pro všechny

Čokoláda se často nedoporučuje osobám, které trpí špatným fyzickým nebo psychickým zdravím. Masáž se naopak pyšní léčivými účinky. Je na vás, zda si vyberte sportovní masáž celého těla nebo dáte přednost zcela novému a ojedinělému zážitku.

6) I masáž je skvělým dárkem

Pokud se snažíte vybrat ideální dárek pro svůj protějšek, sáhněte po erotické masáži pro páry. Uvidíte, že tento dárek bude mnohem lepší než obyčejný kousek čokolády, který stejně za chvíli sníte. Masáž si však vychutnáte naplno a navíc zažijte něco doposud nepoznaného.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *