NH Hospital a.s.

Adresa

NH Hospital a.s.
Gynekologicko – porodnické oddělení
Porodnice „U Sluneční brány“

K Nemocnici 1106
Hořovice
268 31

Kontakty

Kontakt: tel. 311 542 111 (ústředna), porodnice@nemhoro.cz
Primář: MUDr. Aleš Klán, tel. 311 542 293, klan@nemhoro.cz
Zástupce primáře: MUDr. Věra Pavlů
Vrchní sestra: Blanka Červenková, R.s., tel. 311 542 208, cervenkova@nemhoro.cz
Kurz předporodní přípravy: tel. 311 542 208, cervenkova@nemhoro.cz, 1. a 3. pondělí v měsíci
Těhotenské cvičení: tel. 311 542 315, cervenkova@nemhoro.cz, každou prac. středu 10.00-11.00hod
Novorozenecké besedy: tel. 311 542 234 – každé druhé pondělí v měsíci od 13,30 hod na odd. šestinedělí, novorozenci@seznam.cz

Autor příspěvku: vbartos

0 komentářů: „NH Hospital a.s.

  Pavla Fialová

  (8.12.2011 - 11:06)

  Dobrý den, ráda bych poděkovala celému odbornému personálu na porodnickém oddělení a oddělení šestinedělí, zvláště pak velké dík neonatolodickému oddělení za nebývalou péči nejen o mojí Moničku, která vyžadovala 6ti denní péči v inkubátoru a následnou péči, než jsem ji mohla mít u sebe na pokoji. Velmi oceňuji informovanost už od mého přijetí a pak po celý pobyt na šestinedělí(16dní), to se týká seznámení s obdobím, které pro mě nastalo po porodu, s přípravou na delší hospitalizaci, dodáváním pocitu sebedůvěry, moc mi pomáhalo povzbuzení, trpělivost, ochota p. doktorek, sestřiček nejen na neonatologii, ale i na šestinedělí. K psychické pohodě přispívá i vybavenost pokoje- dostupnost PC a TV. Proto velké díky Mudr. M.Dokoupilové, která umí nejen povzbudit, pohladit na duši, ale je odbornicí na svém místě. Závěrem jen to, že jsem moc ráda, že jsem poznala tuto porodnici a byla ochotně (byť mimo termín porodu) převezena z Motola právě do Hořovic. Pavla Fialová.

  Eva

  (21.1.2012 - 20:35)

  Ahoj,tak vsechno je to o personalu.Ja byla v porodnici v Horovicich taky velmi spokojena,ale jen do chvile nez se menila smena.Na druhe smene byla doktorka velmi neprijemna a neochotna.Porod trval dlouho a tak abych nezabirala porodni sal soupli mena oddeleni gynekologie,kde me nechali samotnou s tim,ze se mam prochazet.Diky bohu za mnou prijela moje sestra.Behem hodiny me nikdo neprisel zkontrolovat s tim,ze mam nejspis poslicky a me zatim odesla zatka a mela jsem takove bolesti,ze jsem se dostala do krece (zkroutili se mi prsti na rukou).Kdyby tam byvala nebyla moje sestra a nazavolala primare,ktery byl momochodem take hrozne arogantni,tak bych tam asi porodila na podlaze a to jeste mozna.Primar prisel se slovy „tak co se to tady deje a vy ven.“Ja nemohla ani mluvit abych mu rekla co se stalo a on se poslal samotnou bez pomoci na natoceni monitoru.Podel posteli a steny jsem se dosoukala ke dverim za kterymi stala segra v slzach.Dovedla me na monitor,kde me napojili a opet nechli samotnou at se natocim.Mezi tim se mi zacalo chtit tim tlakem curat,ald nebyl tam nikdo kdo by mi monitor sundal,tak jsem musela doslova rvat at me pusti,jinak bych se pocurala.Jenze to uz jsem mela kontrakce po 2 min. a ze zachodu me prisla vytahnout doktorka,ze uz teda asi rodim.Prohledla me a byla jsem na 6 prstu.Behem 45 minut byl maly na svete.Dostala jsem leky na prodlouzeni kontrajcu,ktere asi moc nezabrali a musela mi seatricka skakat po brise a pak jsem jen slysela doktorku,ktera me rodila jak z vysmechem rika „jezisi a to je tak malibkeh.Syn mel jen 45cm,ale pri me vysce 157 cm to bylo az az.To je moje zkusenost,ale jak rikam prvni smena byla uzasna.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *