Big Farm – hra která chytne děti i dospělé

Hrajete ráda ve volných chvilkách zábavné hry na internetu? Jestli ano, mám pro vás novinku. Hra se jmenuje Big Farm, jak už název článku napovídá, je to velmi zábavná farmářská simulace s řadou možností a pestrou nabídkou vypěstovaných rostlin a produktů. Hra získala 70% hodnocení na www.hry.cz.

Jak začít?

Nejprve se zaregistrujete. K tomu vám stačí vaše farmářské jméno, neboli jméno, které chcete ve hře užívat. Vaše e-mailová adresa a vymyšlené heslo.

Celým začátkem vás provede sama hra. Členové farmy vám budou vykládat, co máte nejdřív udělat, abyste začali s výrobou. Je to velmi jednoduchá hra. Navíc je v češtině, takže velmi rychle pochopíte účel hry.

Účel hry

Starý farmář George, který už nemůže, vám dal svojí farmu. Je zarostlá a vy ji musíte opět probudit k životu. Využívejte úkolů v levé části, kde vám přátelé farmáři i ostatní radí, co je třeba na farmě rozšířit, přikoupit nebo udělat. Díky nim bude vaše farma stále více rozkvétat.

Účelem je plnit různé úkoly v levé části obrazovky. Když je splníte, získáte různé odměny. Můžete se také zapojit do spolku farmářů a společně s ostatními farmáři plnit různé úkoly. Vaše farma se bude postupně rozrůstat a mít více výdělků, než na začátku hry.

Sázíte různé rostliny, které sklízíte a prodáváte na trhu. Z vytěžených peněz si můžete nakoupit další pole, budovy, nebo nějaké pěkné květinové záhony, záhony se zeleninou nebo jiné dekorace, za které také dostanete odměny.

Díky tomuto všemu dokážete vybudovat opět prosperující farmu.

Co dalšího hra nabízí?

Na farmě budete vyrábět vlastní hnůj, vajíčka, mléko a jiné farmářské produkty, které budete prodávat nebo dále zpracovávat. Také vlastní krmivo pro zvířata si můžete z vlastních vypěstovaných plodin vyrobit ve větrném mlýně anebo si je zakoupit u obchodníků.

Tím, že postavíte nějakou budovu to však nekončí. I ta se postupně bude rozšiřovat do dalších úrovní, stejně jako vaše pole. Díky tomu postoupíte do další úrovně a získáte penízky a zlaťáky, za které dále budete nakupovat nebo rozšiřovat farmu.

Farmu si můžete pojmenovat, jak chcete. I svého pejska si můžete pojmenovat a vybrat mu dokonce barvu.

Budete se starat o vlastní dobytek, jako jsou krávy, prasata, slepice, koně a další zvířátka, která patří na farmu.

Urychlit výstavbu nebo výrobu produktu můžete pomocí získaných zlaťáků. Zlaťáky si taky můžete koupit přes internet, ale platíte za ně normálními českými korunami.

Nejenom však farmu můžete ve své hře rozšiřovat, i koňský trh, letiště, louku přátelství nebo třeba i trh, kde prodáváte své produkty, si postupně můžeš rozšiřovat. Hra je velmi jednoduchá a zábavná.

Své produkty můžete taky prodávat na loď do zahraničí nebo vyřizovat různé kontrakty pro jiné spolky.

V dolech můžete dokonce těžit zlaťáky, které vám pomohou rozšířit vaši farmu.

Pro koho je hra určená?

Hru může hrát každý, kdo má volnou chvilku a baví ho hry, které mají smysl. Ať už jsou to malé děti, starší děti nebo rodiče, které už filmy v televizi omrzely.

Takže pokud holdujete hrám s farmářskou tématikou nebo si chcete pouze vyzkoušet, jak to asi může chodit na farmě. Směle do toho a zkuste si hru, která je online a zadarmo.

Autorka: Sellus Rio

Autor příspěvku: Hedy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *