Chcete mít vlastní wellness centrum? Je to snadné

Mezi preventivní opatření, která účinně chrání organismus před škodlivým vlivem zákeřných bakterií, nemocemi, nachlazením a závážnými onemocněními, patří vedle kvalitní stravy, dostatku pohybu, čerstvé zeleniny a ovoce i pobyty v sauně či infrasauně. Už malé děti se mohou začít otužovat krátkodobými pobyty v páře či infrasauně, stejně jako starší osoby nebo kardiaci mají infrasauny povoleny.

Investujte do vlastního wellness centra, vaše zdraví se vám odvděčí

Mnozí z nás navštěvují v zimě (a někdy i v létě) wellness centra, plaveme v bazénech, střídáme chladnou vodu s pobytem v sauně, a tím výrazně přispíváme zvyšování celkové odolnosti organismu. Cena za permanentku do plaveckého stadionu s vířivkami, saunami a dalšími vymoženostmi se může stát finančně neúnosná pro mnohočetné rodiny nebo celé sportovní oddíly, které v rámci zimního tréninku ordinují svým členům i pobyty v saunách a masážních jacuzzi.

Lepší kondice, duševní pohoda a celková odolnost vůči nemocem

Proč neinvestovat do soukromého wellness centra, jež může být zbudováno u vás doma či ve sportovním areálu? Jednoduchou matematikou si vypočítáme, že vklad do vybudování sauny, infrasauny popřípadě vířivky se nám při pravidelném používání vrátí nejen v poměru k zaplaceným vstupům ve veřejných wellness zónách, ale i vůči svému vlastnímu zdraví. Náš organismus se nám za investici odvděčí lepší kondicí, tuhým kořínkem a dobrou náladou.

Vířivky, sauny a jacuzzi od Albixonu

Albixon a. s. je specialistou nejen na venkovní bazény a příslušenství. Do portfolia společnosti náleží kompletní péče o lidské tělo, kam patří regenerační jacuzzivířivky s blahodárnými účinky na zdraví, jakož i sauny. Nastartujte s pomocí soukromého wellness organismus i v zimě, kdy by se chtěl oddávat slastnému spánku, podpořte nabírání sil s pomocí své relaxační zóny. Odbouráte stres, ulevíte svalům a bolestem kloubů, namasírujete je i zrehabilitujete po sportovních výkonech, jakož významně zlepšíte proudění krve a srdeční činnost.

Autor příspěvku: Hedy