Vsaďte na boty, ve kterých budete vždycky in

Znáte to, máte oblíbené boty, jež jsou už značně obnošené, ale vy se jich prostě nechcete vzdát. Jsou přece tak pohodlné, stylové, je to vaše oblíbená značka. S jakou obuví může tento „problém“ nastat?

Dámské boty neznají mezí

Téměř každá žena má ve svém šatníku několik párů bot pro nejrůznější příležitosti. Je to dámská obuv k běžnému nošení, ke slavnostním příležitostem, na pláž, na hory, do kanceláře či na sport. V každé této kategorii se opět otevírá další oblast neomezeného množství druhů bot, materiálů, tvarů a barev.

Zaměřeno na zimu

V chladnějším období by dámské podzimní boty měly splňovat hned několik požadavků. V prvé řadě jistě nechceme nosit nevzhledné bufy, které ovšem budou velmi hřejivé. Spousta žen dává přednost celkovému vzhledu na úkor mírného nepohodlí. Sice jejich obuv všichni obdivují, ale zároveň v ní v tuhých mrazech mrznou. Po kterých botách tedy sáhnout?

Náš tip: Zdravotní obuv určená pro zdravotnický personál – zdravotní sestřičky a lékaře, musí být pružná, prodyšná, měla by mít také protiskluzovou podrážku. Široký výběr zdravotnické obuvi, ale i zdravotní oblečení a chirurgické nástroje najdete na www.inifinitemedstyle.cz.

Kvalita je tou nejlepší zárukou

V případě, že nechcete dát pouze na první dojem, vsaďte na osvědčené značky. S nimi máte jistotu, že vybraná obuv bude nejenom pohodlná a stylová, nýbrž vám vydrží i několik sezon. Do této kategorie spadají Rieker boty. Můžete si být jisti, že je skutečně nebudete chtít sundat z nohy.

Proč zimní obuv Rieker?

Ať už se rozhodnete pro kozačky nebo kotníkové boty, maximální pohodlí je zaručeno. Nehledě na to, že budete mít na nohou poslední módní trendy. A čím že si boty této značky zaslouží takové uznání? Jsou navržené tak, aby splňovaly funkční požadavky, byly lehké, tlumily nárazy a otřesy. Pokud jste v práci celý den na nohou, vaše tělo vám za tyto boty poděkuje. Uleví se nejen samotným nohám, ale rovněž páteři. I proto je v logu značky uvedeno slovo „Antistress“. V neposlední řadě vás zaručeně osloví kvalitní zpracování a příznivá cena.

 

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *