Půjčovna dodávek v Ostravě funguje jednoduše a online

Čas od času se naskytne potřeba, kdy musíme převézt nábytek, přestěhovat se, dovézt nové elektrospotřebiče či materiál na stavbu. Abyste se nemuseli doptávat po známých, kdo vám půjčí větší auto, je tu půjčovna dodávek fungující nonstop 7 dní v týdnu.

Výhody, které si okamžitě oblíbíte

Pronájem dodávek v Ostravě vám půjčí vybraný vůz již od 1 hodiny od objednání, a to v jakoukoliv denní i noční dobu na vámi zvoleném místě. Během rezervace vozu budete znát finální cenu půjčovného. Nemusíte se proto obávat žádných dalších skrytých poplatků. Rovněž po vás nebude požadována hotovostní kauce. Dalšími nespornými benefity jsou denní limit pro km zdarma a též neplatíte za parkování vašeho vozu na pobočce po dobu zapůjčení dodávky. Samozřejmostí je pojištění vozů. Pokud se stane pojistná událost, zodpovídáte za škodu jen do výše spoluúčasti.

Kde si půjčit vůz?

Půjčovna Van2Go vám poskytne vozy všech velikostí do 3,5 t. Můžete tak vybírat z malých dodávek typu Combo, ale též větších dodávek Opel Vivaro L2H1 a Movano L2H2, až po skříňové vozy či dodávky s plachtou. K dispozici máte klasické dodávky i speciální nástavby.

Jak probíhá rezervace?

Postup je velice jednoduchý. Jak praví motto firmy „Z internetu rovnou za volant!“. Na webových stránkách máte k dispozici náhled vozového parku. Stačí si tedy jenom ověřit dostupnost vybraného vozu v požadovaném termínu, poté se zaregistrovat a vyplnit rezervační formulář. Platbu provedete buď bankovním převodem, nebo prostřednictvím bankovní karty. Příští zapůjčení vozu budete mít ještě více usnadněno. Pouze zadáte vaše ID a veškeré osobní údaje se vyplní automaticky. Jakmile je vše hotovo, stačí si vyzvednout dodávku na vybrané pobočce. V Praze vám půjčovna vůz kdekoliv za mírný poplatek přistaví.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *