První sérum se samoomlazujícím účinkem

Krásná pleť jako u miminka, sen snad každé ženy. Bohužel po dvacátém roku se již pomalu začínají formovat vrásky od smíchu, ke kterým postupně přibývají další a další. Stárnutí kůže je potřeba předcházet již od puberty. Šetrná péče, kvalitní přípravky a hydratace je ta správná cesta. Vyzkoušejte bio sérum, které vám pomůže docílit vysněné alabastrové kůže.

Sérum PURE DISTRICT PERPETUUM

Anti-age sérum PURE DISTRICT PERPETUUM je omlazujícím balzámem na oblast obličeje a krku, vyhlazuje vrásky a veškeré nerovnosti. Vytváří pokožku na dotek jemnou. Ideálně se vstřebává. Přípravek není parfemovaný. Je vytvořen PharmDr. Lucií Havlíkovou, tedy odbornicí, která farmacii perfektně rozumí. Podle ní sérum proti vráskám zastavuje stárnutí a nutí pleť omládnout. Kůže je po použití elastická, pevná a sametová, zároveň je chráněna před UV a modrým zářením z monitorů.

Co obsahuje sérum PURE DISTRICT PERPETUUM?

Bio sérum je přímo nadupané účinnými látkami, jež jsou klinicky ověřeny.

· BIO extrakce z listů čajovníku, čínského zázvoru a fermentovaných laktobacilů – Samoomlazující účinky a cytoprotektivní vlastnosti.

· Kyselina polyglutamová – Hydratační složka séra, zároveň uzamyká hydrataci pleti.

· Speciálně zmenšená molekula kyseliny hyaluronové – Kyselina hyaluronová je pro pleť zásadní, bohužel se již s 18 rokem začíná zmenšovat její množství, kolem 50 let je již na polovině počáteční hodnoty. Zásadní pro pleť je, že zvyšuje produkci kolagenu, díky tomu vypíná vrásky a hydratuje.

· Hexapeptid 7 – Jeden z největších škůdců mladistvé kůže je sluneční záření. Odborníci se shodují, že je lepší se mu vyhýbat, nebo svou tvář alespoň chránit krémy s vysokým UV faktorem. Málokterá žena se ale dokáže vyhnout usilovnému letnímu slunění. A přesně na to je hexapeptid 7, který chrání pleť před UV zářením, ale i modrým světlem z monitorů, jemuž náš obličej vystavujeme ustavičně.

· Hexapeptid 12 – Podporuje elastické funkce pleti, zabraňuje poklesu kůže a stimuluje produkci fibroplastu. Pozitivem je, že „nemizíkuje“ jen vrásky, dokonce jizvičky po akné a další nerovnosti kůže.

· Skvalan – Složka zaručující jemnost a sametovost kůže

· SILK POWDER – Prášek z aminokyselin, který posiluje funkce všech předešlých složek séra.

· Kamelie japonská – přírodní složka využívaná v odvětví kosmetiky v Japonsku již od nepaměti.

Použití séra

Základem pro zdravou a mladě vypadající pleť je řádné odlíčení. Proto vaši pleť odličte a vyčistěte od nečistot. Jen důkladné odlíčení připraví pleť na účinky séra. Následně aplikujte malé množství balzámu na tvář, krk, dekolt a krk. Jemně jej vklepejte a nechte vstřebat. Tento proces je vhodný opakovat dvakrát denně, před spaním a ráno po probuzení.

Jak podpořit účinky séra?

Omlazující sérum samozřejmě není všemocné a pro plnou účinnost je mu potřeba trochu pomoci. Kouření, špatná životospráva a nedostatek spánku – všechny tyto faktory se plně projevují na našem vzhledu a zdraví. Pokuste se tedy jíst zdravě, mít stálý biorytmus a dostatek spánku. Vyhněte se též nadměrnému slunění.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *