Jak se naučit vyjádřit sebe sama?

Také se vám stává, že při potížích přesně víte, co poradit kamarádce, partnerovi, kolegovi či náhodnému známému, ale už ne sobě? Že vaše představy o životě, zdravém jídle, cvičení či vytrvat v zálibě vezmou brzy za své, a vy tak neustále s něčím končíte, začínáte od nuly, či se naopak více propadáte do depresí, že za nic nestojíte a nic nevydržíte do konce?

Aspektů proč se nám toto děje je několik. Jedním z nich může být mylná představa o nás samých. Často se vidíme ve fantaziích, jaké by to bylo, kdyby… Kdybych zhubla, byla bych oblíbená. Kdybych uměl anglicky, odcestoval bych za hranice. A podobně. Jenomže realita je jiná. Nedosáhneme cíle, protože nezvládneme samotnou cestu, i když máme načteno hromady motivačních knížek. Proč? Protože ta cesta, touha, cíl, jednoduše nevychází z našeho, nitra, duše či naplnění. Prostě to není to pravé pro nás, ale my si to nechceme přiznat.

Zkuste proto přestat žít ve své představě a zaměřte se na to, co je teď. Co vám vyvolá opravdu úsměv na tváři, při jaké činnosti zapomínáte na čas? Tam je odpověď, tam je cesta. Buďte v opravdovém světě sami se sebou a svými niterními touhami i pocity. A nechejte je promlouvat do všeho, co děláte od výběru knihy na čtení, přes cestování až po samotný intimní okamžik.

Nejlépe, jak poznat sám sebe je užívání si okamžiků, ve kterých hrajete hlavní roli právě tady a teď. S nikým se nesrovnáváte, nikdo vám neradí, jak se máte cítit a co dělat. Skvělou cestou mohou být například i masáže, a to ne ledajaké! Vyzkoušejte třeba, co ve vás probudí tantrická masáž, erotická masáž či přímo specializované masáže pro muže nebo ženy, ve kterých budete hrát hlavní roli.

Začněte od své prapodstaty – otevřete se sexuální energii, uvolnění a sobě samému. Další cesty se vám nabídnou a přitáhnete si do života přesně to, co skutečně chcete přesně podle tolik opěvovaného zákonu přitažlivosti. Přestanete se schovávat za smyšlenou masku a začnete žít svůj opravdový a naplněný život s věcmi, lidmi a situacemi, jenž jsou ty pravé pro vás! Uvidíte!

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *