Zajistěte dětem tábor už teď

Jestli chcete poslat v létě svoje ratolesti na letní tábory, je právě nejvyšší čas zamluvit vhodné termíny. Zatím je dost času vybírat podle zaměření vašich dětí. Existují sportovní pobyty, pohybové, filmové, divadelní nebo skautské. Hlavní ale je, aby děti měly dost vyžití a odnášely si zážitek na celý život.

Vzhůru na western

Jako na divokém západě se budou cítit malí i velcí, když se vydají na letní dětské tábory do Šiklandu. Stanová městečka i s teepee jsou rozesetá po celé republice, ale jenom v Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem na Moravě nabízí vyžití se vším všudy. V tomto největším přírodním zábavním areálu v České republice najdou děti i dospělí odpočinek i aktivní zábavu. Konají se tu divadelní představení, taneční vystoupení, westernová show nebo přehlídky. Chystají také ohňovou show a další atrakce v duchu divokého západu.

Když se sem vaše ratolesti vydají na letní tábory, čekají na ně kromě táborového programu všechna představení ve westernovém městečku včetně sobotní produkce. Za čtrnáct dnů jim přichystají dvě celotáborové hry a jeden den také stráví na rybách. Odvážnější se mohou přihlásit i do jezdeckých táborů. Na všechny se dostane, protože děti budou rozděleny do menších skupin. Nebudou chybět ani večerní stezka odvahy či noční strašidelné jízdy vláčkem.

Součástí bude také výlet, tentokrát do zábavních areálů v Dolní Rožínce, kde je například strašidelný zámek Draxmoor. To jsou tři patra se strašidelně fantastickou výstavou. Návštěvníci se tu bojí oživlého hřbitova, čerta v pekle a dalších pohádkových postav. Je tam i skákací hrad.

Zábava i odpočinek

Děti se do Šiklandu mohou vydat na Dobrodružný tábor nebo na Jezdecký tábor pro začátečníky i pokročilé. V areálu táboří ve dvoulůžkových stanech s podsadou v areálu Western Šiklův mlýn. K dispozici mají kuchyň, sociální zařízení i společenskou místnost. Rodiče jejich pobyt sledují online a lze si stáhnout i fotografie. A jestliže děti nemíří do Šiklova mlýna na letní tábor, mohou se tam vydat na školní výlety.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *