Už víte, čím potěšíte vašeho kloučka na Vánoce?

Je sice teprve říjen, ale Vánoce se kvapem blíží. Abyste toho neměly v prosinci mnoho, je dobré začít je pomalu řešit již nyní. Tím prvním mohou být dárky od Ježíška. Máte-li miminko, tomu dárky vyberete snadno. Jak ale děti rostou, je čím dál těžší vybrat jim něco, co jim udělá radost a s čím se budou hrát dlouho, neodloží věc někam do kouta… Pro kluky je skvělou volbou hračka na dálkové ovládání.

Dovolte mu stát se pilotem

V rodinách, kde se tatínek věnoval nebo věnuje modelařině, jsou letadla na pořadu dne od útlého dětství jejich dětí. Ale je mnoho rodin, které na letadla a vrtulníky dost pozapomínají. Přitom ovládání létajících krásných modelů dětem pomůže zdokonalit se v koordinaci, přinutí je předvídat, umožní jim ovládat něco, co je úplně jiné než ovládání hraček na zemi.

Výborné jsou kupříkladu vrtulníky na dálkové ovládání. Drony optimálních rozměrů pro menší i větší děti mají více funkcí. Záleží na ceně, kterou jste ochotni zaplatit. Jednoduchý dron pouze létá, což ale malým dětem stačí. Naučí se jej skvěle ovládat a poté je vhodné koupit dron lepší, vybavenější. Např. model s kamerou, který vám udělá skvělá videa z výšky, ať už vaší zahrady, oslavy narozenin, nebo třeba louky, na kterou rádi chodíte. Jsou drony, které mají wifi, dají se připojit k mobilnímu telefonu… Děti bude létání skutečně bavit.

Když chcete zůstat na zemi

Možná ale nemáte prostor k tomu, abyste s dítkem chodili někde, kde se dá bezpečně s vrtulníky či drony létat. V tom případě vám budou víc vyhovovat auta na dálkové ovládání. Ať už má váš syn rád policejní auta, autobusy, závodní formule, akrobatická autíčka, motorky…, v bohaté nabídce mu zajisté vyberete ten nej model. Auta jsou cenově dostupná, ty nejlevnější koupíte už od 201 Kč. Za radost dětí tahle investice určitě stojí.

Dovolte dětem projet se po pokojíku, chodbě či obýváku s autem, které má rádo, nebo jej vezměte ven a natočte s dronem krajinu ze vzduchu. Užijete si spoustu legrace.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *