SpringFree – něco víc než trampolína

Snad každé dítě touží mít na zahradě trampolínu. Není divu, protože je skvělým zdrojem zábavy. Chlapci i dívky všeho věku milují skotačení, skákání a kotrmelce, ale rodiče malých nezbedů a princezen mají o jejich bezpečnost tak trochu strach. Před pořízením tohoto hracího prvku by si měli rodiče rozmyslet důležité parametry. Trampolína je sice úžasná věc, ale základem je její kvalita.

Jak na výběr trampolíny

Když se rozhodnete pro koupi trampolíny, měli byste myslet na klíčové vlastnosti. Nelze opominout typ konstrukce, rozměry i použité materiály. Pokud jde o produkty pro dětská hřiště a do školek, je nutné dbát na garantovanou certifikaci. Průměr je odvozen od počtu dětí, které se na ní budou pohybovat. Pakliže ji chce využívat i dospělý, ať počítá s průměrem alespoň 330 cm. Neměli byste zapomenout, že větší modely si žádají také více prostoru na zahradě.

Klasika s pružinami versus bezpružinová volba

Stálicí českého trhu je trampolína s pružinami. V každém případě zaujme nízká pořizovací cena, ale odradí horší životnost. Levnější modely nestojí za řeč, navíc mohou být pro děti nebezpečné. Pokud žádáte kvalitu, rozhodněte se pro bezpružinovou trampolínu SpringFree. Je pravdou, že neosloví vyšší pořizovací cenou, ale ohromí dlouhou životností a precizním zpracováním. Tento produkt je k dostání již od roku 2003. Na první pohled se zalíbí elegantní design. Trampolína postrádá pružiny, zato nechybí laminátové pruhy.

Kvalita z Nového Zélandu

Nejbezpečnější trampolínu na světě vytvořil univerzitní profesor Dr. Keith Alexander. Nemusíte se bát, že se vaše děti při skákání poraní, ale to neznamená, že nemusí být pod dohledem. Dopřejte nejmenším členům rodiny moderní zábavní prvek. Skákání na trampolíně je zdraví prospěšné. Pakliže si koupíte bezpružinový model SpringFree, stane se tento způsob aktivního odpočinku i vaším koníčkem.

Autor příspěvku: Hedy