Naplánujte si netradiční den plný zábavy

Hledáte způsob, jak zahnat nudu a rádi byste přitom zažili něco skutečně netradičního? Nechejte se zlákat Firmou na zážitky a již nyní vyhlížejte lepší zítřky společně s jejími tipy na volnočasové aktivity.

Hoďte za hlavu starosti a naplánujte si den plný zábavy!

Situace nyní sice příliš nepřeje bezstarostnému trávení volného času a je vcelku těžké vyhnat z hlavy všemožné myšlenky, ale přesto vše je potřeba vyhlížet i světlejší zítřky. Nebojte se proto pochmurné chvíle zpestřit plánováním aktivit na následující měsíce. Spoustu zábavy můžete zažít se zážitky od společnosti Allegria. Vybírat můžete z pestré nabídky adrenalinových, wellness i gastronomických zážitků. K nejoblíbenějším zážitkům patří především skákání na skákacích botách. Skákání na sedmimílových skákacích botách se stane skvělou zábavou, jak pro děti, tak pro jejich rodiče. Na sedmimílových skákacích botách můžete rozskákat celé lidské tělo. Poznáte jinou perspektivu pohybu a vyzkoušíte běh rychlostí jednoho z nejrychlejších mužů světa Usiana Bolta. Láká Vás vyskočit a dotknout se koruny stromů, udělejte to! Instruktor Vás během jedné hodiny naučí skákat a běhat na těchto speciálních botách. Brzy poznáte, že během několika minut už nepotřebujete oporu. Sebou si odnesete vzrušující a netradiční sportovní zážitek. Skvostný pocit ze skákání na sedmimílových botách můžete poznat kdykoliv od března do října.

Kam za zábavou s dětmi?

Hledáte-li způsob, jak zabavit děti, které už samou nudou nevíte, co by vymysleli, vezměte je do moderního hračkářství Hamleys. Toto netradiční hračkářství www.firmanazazitky.cz/den-v-hamleys se nachází v hlavním městě České republiky v Praze a představuje ráj hračkářství na dlani. V hračkářství Hamleys poznáte, že zábava nikdy nekončí. S koupí voucheru do hračkářství Hamleys si pořídíte také vstup do světa radosti a zázraků plného zábavných atrakcí, živého předvádění hraček, tematických akcí a seznámíte se, jak s tradičními, tak moderními hračky. Ty si zde můžete nejen půjčit ke hraní, ale také koupit.

Autor příspěvku: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *